Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdi vagy pécsi szülésze...

Szekszárdi vagy pécsi szülészetet ajánlanátok? Tapasztalatokat szeretnék, mert nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

Szekszárd nekem sokkal közelebb van, de olvastam, hogy elég visszamaradott és nem éppen a tisztaságáról híres .. jártam már ott, tehát nagyjából van elképzelésem mi lehet a szülőszobán és környékén. A pécsi szülészetről nem tudok semmit csak általánosságban annyit hallottam, hogy "jobb". De hogy miért vagy miben azt nem tudom.

Fogadtunk egy nem behívós orvost, aki Szekszárdhoz tartozik. Ez a doki megállapította, hogy már most 2-es érettségű a méhlepényem, ami 26 hetes várandósan soknak számít, ezért nem szeretném ha bármi baj lenne szüléskor és tegyük fel ezért átküldenének Pécsre.


2018. nov. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, személyes tapasztalatom még nincs, de nem sok jót hallottam. Más ügyben jártam ott. Ugye már csak az Édesanyák útján van szülészet, ezer éves, ez sem a modernségéről híres. Mármint a környezet. Nyilván az orvosokkal és eszközökkel nincs ilyen gond. Emberileg vegyesek a tapasztalok. Sokan panaszkodtak, hogy bunkók voltak vele, de van, akinek nem volt semmi problémája.

Én a helyedben a közelebbit választanám, főleg, ha egyébként is oda jártam, legalább már ismerős a hely.

2018. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bemásolom a pécsi klinikáról egy masik kérdezőnek adott válaszomat:

" csak rosszat tudok írni róla. :( Ott szültem az első babámat. A vajúdás alatt embertelenség fogadott(pl.5-10 perces fájásokkal kiültettek a folyosóra a műanyag várószékekre, ahol jöttek/mentek az emberek). Szülésnél szakmaiságból megbuktak.22 órás vajúdás után a babám oxigén hiányosan intenzívre került (szerencsére nem lett maradandó károsodása), mert a fogadott dokimnak nem volt kedve éjszaka műteni. (Ezt onnan tudom, hogy miközben varrtak össze a szülésznő finoman odamondta a dokinak, hogy látszott előre, hogy gond van. A doki erre azt felelte, hogy de hát akkor más lett volna a protokoll...). Tudnám még részletezni mert millió dolog volt szülés közben, de nem akarlak untatni. A gyermekágyas osztály katasztrófa. Mivel ragaszkodnak a rooming in-hez nekem katéterrel, zacsival alig élve sem vitték éjszakára el a babát. Azóta szültem már még egy babát (természetesen nem ott) és mivel ott minden a lehető legnagyobb rendben zajlott, még jobban tudom, hogy mit,mikor rontottak el az elsőnél.


A harmadik babát várom éppen és véletlenül sem ott fogok szülni."


Üdv.: 35 hkm

2018. nov. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!