Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt ti fogadtatok?

Szülésznőt ti fogadtatok?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, van egy szuper fogadott dokim. Mindenki kérdezgeti, hogy és a szülésznő? Nekem nincs, nem is terveztem, nem is ismerek egyet sem. Vam itt akinek csak dokija volt?
2018. dec. 1. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek?????
2018. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Dokit sem fogadtam, egyik gyereknél sem. Felesleges.
2018. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Csak orvost.
2018. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogadtam, de nem tudott bejönni. Az ügyeletes sajnos egy bunkó volt, pedig sok dolga nem volt velünk (1 órát voltam a szülőszobán), de az is nehezére esett. Még a dokim is rá szólt egyszer, hogy viselkedjen. Második szüléshez nem fogadtam, mert programozott császár volt es 26. héttől bent feküdtem az osztályon es nagyon jó gárda volt akkor, mindenki maximálisan tette a dolgát. Szerencsére akkor a nőgyógyászaton volt az a szülésznő, aki az első szülésnél volt ügyeletes.

Neked kell tudnod, hogy mennyire fontos, hogy ismerős arc legyen veled a szülés alatt. Ebben más nem dönthet helyetted.

2018. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen, fogadtam és áldom az eget érte. Jobban jelen volt a szülésnél mint az orvos és a gátvédelmét azóta is imáimba foglalom.
2018. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Én is fogadtam és nem bántam meg. Végig velem volt és sokat segített.
2018. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Dokit fogadni nem felesleges, nagyon is jól tetted h fogadtál. Szülésznőt nem muszáj, nekem volt, én ajánlom mert a végén nst nél egy pillanatig sem várakoztunk, mindig intézte, kiegészítve a dokit teljesen problémamentes szülésem volt. Sőt, mivel odafigyelt és nem hagyott csak úgy vajúdni, hanem rögtön kaptam vmi injekciót, ez konkrétan megelőzte h a gyerek koraszülött részlegre kerüljön fertőzés miatt. Meg nem mondom mi volt a neve ennek a fertőzésfélének, de a mellettem levő 2 kismama gyereke ment a másik osztályra az én gyerekemnél nem mutatott bajt a vérvétel. Mindezt az injekció miatt ( arra kaptam egyébként mert sok idő telt el a magzatvíz elfolyásától a szülésig. )
2018. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Fogadtam és újra meg is fogom tenni. Nem csak a szülésnél számított, hanem már hetekkel, sőt hónapokkal előtte. Ő csinálta az nst-ket, bármi bajom volt hozzá fordulhattam. A szülésnél ő is egy kedves ismerős volt, nem pedig egy a szobába beesett idegen ( bár nálunk le a kalappal az összes szülésznő előtt). A kórházban töltött napok alatt is gondja volt ránk, intézett jó szobát és segített hazamenetelkor is hogy olajozottabban menjenek a dolgok.
2018. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem volt, nem is baj, mert császár lett farfekvés miatt, nem volt rá szükség. Most a másodiknál fogadtam, leginkább azért, mert vbac a terv, és nagyon sok múlik a szülésznőn, nem akartam, hogy ezen múljon. Ugyanúgy dokit is fogadtam ezért másikat.
2018. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!