Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vizesedés lehet jele, hogy...

Vizesedés lehet jele, hogy hamarosan szülés lesz? 36 hkm

Figyelt kérdés
Egész éjjel fent voltam,mintha a vesém görcsölt volna,nagyon fájt. Aztán reggelre olyan lettem,mint egy elefánt,a lábam,kezem meg az arcom is bedagadt. Ugye ez nem marad így még 4 hétig?
2018. dec. 12. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sokat jelent, még túl is hordhatod


(Nekem bizony szülésig maradt a vizesedés)

2018. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pontosan
2018. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Vagy toxémiáé... annak három jele a fehérjevizelés, magas vérnyomás (nőgyógy ügyelet, vagy védőnő vagy háziorvos is mindkettőt megnézheti helyben, vagy talán akár a gyógyszertárban is lehet kapni vizeletnéző csíkot és vérnyomást méretni, ha nincs otthon), és a hirtelen látványos vizesedés arcon, kezeken is, és bordaív alatti hasi görcsök is kísérhetik. Lehet persze, hogy "csak" vizesedsz és még ma szülni fogsz, de inkább még ma lásson doki, mert ha mégis toxémia, az gyorsan kialakuló és életveszélyes is lehet. Szóval bocsi, de szerintem inkább ijedj meg, legfeljebb kizárják.
2018. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább a toxémia jele lehet. Engem 35 hetesen ezzel és éppencsak emelkedett vérnyomással fektettek be. Fehérjevizelés nem volt, a dokim minden nap meg is jegyezte, hogy csak szimuláns toxémiás vagyok :D

Aztán 4 hét eltelt, fehérje továbbra sem volt, vagy nagyon minimális, vizesedés megszűnt, viszont egyik pillanatról a másikra emelkedett (nem szállt el, tehát nem volt vészesen magas, csak magas, 160 körüli) meg úgy a vérnyomásom, hogy gyógyszer sem vitte le.

Na, akkor indították.


Szóval simán lehet még 3-4-5-6 heted is akár ;)

2018. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétleül jelenti a szülést, viszont jelezhet gondot. Az én dokim a vége felé azt kérte, hogy ha látványosan vizesedem, azonnal hívjam, de nyugodtan menjek is be a kórházba, mert ilyenkor a protokoll egy teljes labor, alapos vizsgálat.
2018. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aznna89 ***** válasza:
Egy pici vizesedès belefér. Ha tènyleg ennyire drasztikus mint írtad,hívd fel a dokidat. Egyébként a hamarosan relatív. A tested màr kèszūl. Tehàt igen,lehet a jele,de csak 3 hét múlva lesz baba. Kitartàs az utolsó hetekre 😉
2018. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!