Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apuka nem örül a picurkának?!

Az apuka nem örül a picurkának?!

Figyelt kérdés
az apuka nem örül a picurnak...vagy legalábbis nem éedekli különösebben..ezt be is vallota!!!!talán azért mert nem látja őt,csak a pocakomat??abban bízok ha meglessz(még 5 hét)akkor kisem lehet venni a kezéből!!nálatok ez hogy volt????????
2010. jún. 28. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívemből minden jót kivánok Netek de hát ez nem épp a legjobb kezdet.

Közösen akartátok vagy becsuszott? Előtte is jó volt a kapcsolat? Ha igen van remény ha nem akkor sajnos nem sok jóval kecsegtet a dolog...

2010. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hm. ez csak most derült ki, hogy nem örül neki? amikor terhes lettél hogy fogadta a hírt? akkor se érdekeltte? lehet hogy ha kibújik, előtörtnk az érzelmek, de az is lehet hogy nem. ez lutri, én a helyedben óvatosan számítanék csak erre. egyébként az én férjemet se érdekelte különösebben, nem volt ez állandó téma nálunk. amióta megszületett, imádja- szóval bele kell venni hogy nekik nem olyan, mint az anyáknak, nem az őtestükben nő stb. nekik akkor lesz kézzelfogható , ha kíbújik. persze vannak elvetemültek, akik akkor sem hatódnak meg. :(
2010. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen így van nálunk is h. keveset beszélgetünk a piciről!vagyis én szeretnék csak őt nem izgetja a dolog!!ez viccesen fog hangzani,de van 4 tengeri malacunk,,őket imádja,becézgeti...szeretgeti!!:):)dehát ezek csak malacok!!ezért reménykedem,h az a baj ,h,nem tudja beleélni magát a dologba,h nem látja a picinket
2010. jún. 28. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak letörni, de az ilyen típusú férfiakat nem nagyon izgatja a gyerekük addig, amíg nem lehet vele focizni, legózni... Sajnos. :-(
2010. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk meg tök fordítva volt :( Amíg a pocakomba volt teljesen oda volt érte, imádta, alig várta, aztán amikor megszületett.... másfél éves de úgy kell kérni tőle hogy töltsön egy kevés időt a fiával..szereti, meg minden, de képtelen vele foglalkozni, kivenni a részét a gyereknevelésből :( A Te eseted még "jobb"....
2010. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most várom a második babánkat,a párom most is mint az első terhességemnél le sem sz.arja,hogy van valaki a hasamban,könyörögnöm kell neki,hogy néha fogja már meg a pocakom,meg ilyenek,de tudom,hogy amint megszületik az lesz mint a kisfiamnál meglátja jól kisírja magát,és állandóan szeretgeti majd :)
2010. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15:07 vagyok,mármint a boldogságtól sírja el magát :)
2010. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg terhes voltam, az én férjem sem tudott mit kezdeni a dologgal. Nem igazán simizte a hasam, nem becézgette, vagy ilyesmi. Nem azért mert nem érdekelte, hanem mert nem tudott mit kezdeni egy egyre növekvő pocakkal. A fiunk most 17 hós, és imádják egymást. Férjem a legbüszkébb apuka a földön! :) Kívánom, hogy nálatok is így legyen!
2010. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor kismama voltam, a férjem úgy tett, mintha csak megnőttem volna egy picit.Nagyon nem érdekelte a dolog.Hiába mondogattam neki, hogy most rugott, most ez van, az van, mit mondott az orvos.Amióta megvan a baba imádja.Ő fürdeti, megeteti, játszik vele.Mindenkinek mutogatja a képét, meg hasonlók.

Sok férfi nem fogja fel, hogy a pocakban baba van.Meglátod megváltozik a hozzáállása.

Kellemes szülést!

2010. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor a teszt kimutatta hogy babát várok minketten sírtunk nagyon sokat beszélt,énekelt a babánknak simogatta a pocimat volt h éjszaka arra keltem h beszél a pocimhoz bujva.Most 3hónapos a kicsi és sokaqt játszik vele,ringatja imádja,puszilgatja őt.Nemis tudom beleképzelni magamat a te helyzetedbe,remélem megfog változni!
2010. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!