Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hét mindennapos jósló után...

2 hét mindennapos jósló után 1 hete semmi bajom, szinte terhesnek sem érzem magam. Ez azt jelenti, hogy messze még a szülés, ne is reménykedjek, hogy a napokban beindul? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Vagy volt olyan, akinél pont akkor indult be,amikor nem számított rá,mert annyira jól érezte magát?
2018. dec. 28. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs köze a kettőnek egymáshoz
2018. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy jobban érzed Magad, lehet a has "lejjebb szállasától", amikor a magzat a koponyájával rögzül a medencebemenetben, az egész méh lentebb van.

Sok panasz enyhül.

Nekem is (30-a terminusom) ez van, egy hónapja még nem lehetett kitapintani a méhem tetejét, mert a szegycsontom mögött volt, most a tenyerem is befér a kettő közé magasságában. Ez jó jel.

Jóslókról nem tudok mit mondani, jön-megy, a héten két délután is volt, amikor órákig jöttek, ha nem is rendszeresen, de sok, és görcsösebb, kisugárzó is volt, aztán modt semmi.

Pszichés tènyezők pl. Karácsonyi teendők is befolyásolják. Több ismerősöm mesélte, hogy volt egy fontos feladata (pl egyiküknek a phd vázlatát kellett befejezni), és azon az este, amikor kész volt és letette a tollat, megindult.

Kicsitvel is kell engedni a terhességet, én pl vhogy nem szeretném, hogy vége legyen és többet ne érezzem ezt a mocorgást.

De első terhességet gyakran túlhordják és lehet ezer más ok is (pl máskèpp fordult a baba és amit jóslónak gondoltál, az nagyobb részben a mechanikus feszítés volt, illetve a vége felé a magzat mozgás is provokálhat kisebb összehúzódást).

2018. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!