Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor meg előtte lehet...

Szüléskor meg előtte lehet érezni, hogy a baba szülőcsatornában van, be ékelődik a feje?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
En nem ereztem ilyet. Szuleskor azt erzed amikor mar jon kifele a feje. Terhesen leszall a pocak. De konkretan nem ereztem h a szulocsatornaba van.
2018. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra gondolsz, mikor a szülés előtt vagy vajúdás közben beékelődik, abból én semmit nem éreztem. 1. babánál azt se tudom ez mikor volt. A fejét akkor éreztem, mikor tolófájás közben haladt át. 2. babánál a szülés napján vizsgált az orvos és azt mondta érzi a koponyát, be van illeszkedve, a méhszáj is volt már 2 ujjnyi. Semmit se vettem ebből észre.
2018. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 34 körül szállt le a hasam, onnan tudtam, hogy újra kaptam levegőt pl evés közben. Többet nem éreztem. Azt sem mikor befordult, csak az tűnt fel, hogy máshol érzem csuklani mint eddig.
2018. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

A has leszállásnál először megijedtem, mert hirtelen sokkal könnyebb lett minden, azt hittem, baja van a babámnak.

Pedig tudtam, hogy van ez a leszállás.

2018. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi mikor 5 percesekkel bementünk a kórházba, már mondták, hogy be van ékelődve a feje, de én semmit sem éreztembelőle, viszont vajúdás közben az egyik fájásszünetben éreztem, hogy tolja le magát, a kis lábát feszítette, közben forog a saját tengelye körül. Nagyon kellemetlen, fájdalmas volt, ekkor már a víz is elfolyt. Ezután vittek is a szülőszobára. Kitolásnál mikor már a gátnál volt, azt éreztem. Azt hittem, hogy szétszakadok ott alul. Mondták, hogy nyugi ez már a feje, egy nyomás és kint lesz. Így is volt.
2018. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem amikor már ott volt a buksija a célegyenesben. Fájás szünetben éreztem h ott van és feszül, nem fájt, vagy legalább is nem ott, de kellemetlen volt.
2018. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!