Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogy indult be a szülés?...

Kinél hogy indult be a szülés? Honnan fogom tudni hogy eljött az idő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fajasok nelkul elkezdett folyni a magzatviz. Utana rendszertelen fajasok jottek egeszen addig amig egybefuggo fajasaim lettek a vegere. Hidd el fogod tudni mikor indulj.
2019. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fájással


És nem lehetett összekeverni semmivel.

2019. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettő fájással, egy magzatvízelfolyással.

Egyik sem téveszthető össze semmivel.

2019. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első magzatvízelfolyással fájások nélkül, a második 7 perces fájásokkal indult.
2019. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Böbe1990 ***** válasza:
100%
Az első szülésem 10 perces fájásokkal.A másodiknál folyt a magzatvìz...azt hittem pisilek befele és nem akartam kórházba menni :) Most a harmadik babóm várom.Tudni fogod ha itt a te időd...
2019. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2019. jan. 4. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Elfolyt a magzatvíz. Tudtam, hogy az lesz, nem lehet összekeverni a vizelettel, (szerintem), olyan érzés, mint amikor megindul a menstruációs vér, ha hirtelen felállsz.

Rá egy órára jött az első fájás.

Ne aggódj, több órád lesz eldönteni, hogy ez már az lesz-e, vagy vaklárma. :)

2019. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fájásokkal, de azt hittem, csak jósló. Azért mentem be a kórházba, mert rendszeressé vált 6-8 percenként jöttek, de csak a megszokottnál erősebb keméyedést éreztem, fájdalmat nem. Feltettek NST-re és ott közölték, hogy irány a szülőszoba...
2019. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fájásokkal indult hajnalban, délután 3kor mentünk be a kórházba és csak másnap hajnalban lett meg.
2019. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!