Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéskor a gerincbe...

Császármetszéskor a gerincbe adjak a erzestelenitőt? Pont a hát közepébe? Az nagyon fáj? Mekkora a tű? Nagyobb mint a rendes inekcios tű? Es hogy agyják be? Oldara kell feküdni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a tűt. Én ülve kaptam. 2 napos vajúdás után én nem vettem észre kb meg se éreztem és ezt komolyan mondom.
2019. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A gerincnél a 2 csigolya közé ( azt hiszem) nem pont középen, inkább lejjebb.

Nagyobb a tű mint egy sima inyekciós tű.

Program császárom volt, tehát én nem vajjúdtam. Különösebven nem fájt. Inkább egy kis nyomást éreztem. Ültem, a hátamat domborítani kellett.

2019. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mint az első. 2 napi vajúdás,oxitocint is kaptam. Mire oda kerültem a sürgősségi császárra már nagyon durva volt a szitu. Úgy fájt, hogy ezt már nem éreztem
2019. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülve kaptam.Úgy tudom én is, hogy csigolyák közé szúrnak a tűvel és tényleg nagyobb mint egy sima tű.Én ,,megrándultam" mikor szúrtak, érezni, de nem durván.Szerintem csak az ideg dolgozott bennem.A másodikat már nem éreztem.
2019. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ülve kaptam, a tűt nem láttam hogy mekkora de nem is érdekelt.

Úgy kell ülni hogy közben teljesen "elengeded" magad, tehát kb mint egy rongybaba görnyedten ülsz. Nem szabad semmidet sem feszíteni, mert úgy nem tudják beadni. Emiatt nekem csak másodjára tudták beadni mert akkor tudtam kellően ellazítani magamat. Nem mondanám h fáj, inkább azt mondanám h picit kellemetlen, de nem vészes.

2019. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én oldalt fekve kaptam. Annyira féltem tőle, hogy a doki csak harmadjára tudta bekötni, mert az első kettőnél bemozdultam, és inkább kihúzta a tűt. Viszont harmadjára, amikor összeszedtem magam végre, és sikerült bebökni; nem is éreztem belőle szinte semmit. Semmivel sem volt rosszabb, mint pl. egy vérvétel.

A tűt nem láttam.

Viszont csak féloldalra hatott az érzéstelenítő, és így is ment le a császár...

2019. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27 oraja vajudtam, mire beadtak a csaszar miatt... szerintem nekem pechem volt, mert iszonyuan fajt, uvoltottem es sirtam, feloldalasan fekudtem es iszonyu volt.. jobban fajt, mint a szulesi fajas. “ karpotlasul” a csaszarom egyaltalan nem fajt, mar masnap reggel setaltam vigan, meg sem ereztem.
2019. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!