Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem abban a kórházban szeretné...

Nem abban a kórházban szeretnék szülni ahova tartozok. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Orvost sem szeretnék fogadni, egyszerűen csak beesni egy másik kórházba és ott szülni, ha oda kell járni terhes gondozasra is az nem jelent problémát
2019. jan. 8. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogadsz ott orvost nem szülhet az ott.


Jó persze ha pár perces fajasokkal beesel nem küldenek el, de ha meg van időd simán elküldenék

2019. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy akkor mész oda ha már félig kilóg belőled a gyerek, szó szerint. Úgy tudom hogy 2 perces fájásokkal nem küldhetnek csak el, az meg már a kitolási szakasz kb.
2019. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

En sem olyan korhazban fogok szulni ahova tartozom es fogadott dokim sincs.

Bar az igaz hogy a terhesseg megallapitasa ota oda jarok minden vizsgalatra tehan en nem csak szulni megyek majd oda.

2019. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3as és szülhetsz ott? Megkérdezted? Mert pl nálunk vizsgálatra oda járhatsz ahova akarsz de szülni csak a területileg illetékesben szülhetsz. Ha máshol akarsz kell hozzá fogadott doki és tőle egy befogadó nyilatkozat.
2019. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
4-es igen direkt ra is kerdeztem tobb orvostol mert en ugy tudtam nem szulhetek ott, aztan az unoka testverem mondta hogy o neki sem volt fogadott doki nem oda tartozik es meg is szulhetett de elott o is megkerdezte, en erre vettem a batorsagot es en is megkerdeztem magamnak es mondtak hogy igen szulhetek ott. Raadasul ahova en tartozom korhaz ott mar nem vallalnak szulest az mar csak elfekvo lesz es mar egyre kevesebb dolog miatt lehet bemenni, mar sebeszet sincs ott es a szemeszet is szunetel.
2019. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5ös, az más, ha ahova tartozol már nem is igazán funkcionál kórházként. Alap esetben simán elhajtják az embert.
2019. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megindult szüléssel mész be, nem küldenek el. De akkor neked kell bejutnod, mert ha mentőt hívsz, az is az illetékes kórházba visz.
2019. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy azert szulhettem ott mert az en korhazam mar nem alkalmas ra.
2019. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem 15 perces fájásokkal sem küldtek el az Istvánból. Pedig sem orvosom, sem szülésznőm nem volt.
2019. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében kifejezetten tudom hogy nem szeretik az ilyen csak így megjelenő épp itt jött rám a szülés kismamákat. Így is nagy a területük. De ha beszélsz a szülészet vezetőjével kb 20 hétig miért ott szeretnél szülni ad befogadó nyilatkozatot. Legalábbis én konkrétan tőle hallottam.


De sehol nem szeretik az ilyen kismamákat akik látszik erre játszanak.

2019. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!