Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vittetek mellszívót a kórházba...

Vittetek mellszívót a kórházba? Kézit, vagy elektromosat? Ha igen, akkor hogy sterilizáltátok ott? Cumiról, cumisüvegről ugyanez a kérdésem.

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, most kezdek pakolászni, de ha most sterilizálom a cuccokat, akkor mire kellenek, már közel sem lesznek sterilek, nem? Akkor hogy?


köszi


2010. jún. 29. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vittem, mert nálunk Győrben van gépi mellszívó. Érdeklődd meg, hogy a kórházban ahol szülni fogsz van-e.
2010. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én vittem de csak megtudakolni hogy müködik a mellszivó,mert nem szivott. S volt benne elem meg minden.... Nálunk ahol szültem nem is engedték.(szt.Imre) Egy hölgynek engedték csak hogy SAJÁTTAL fejjen. Neki elvitték a kisfiát és azért. Volt a korháznak 2ipari mellszivója,azt lehetett kikérni.S ők azt sterilizálják is.(madela volt nekik) Szerintem cumisüveg nem kell a kórházban. Én ugy voltam hogy ha nyügös volt Babó akkor inkább rátettem cicire,s nem kellett cumi. Most 2hónaposan el se fogadja cumit. . .
2010. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kézi mellszivot viszek de csak akkor használom ha nagyoin muszály, amugy egy aventes pohárkát és egy aventes cumisüveget is viszek, ittKaposváron nem adnak nekik cumisüvegböl, csakis pohárbol iattják öket a növértek, ha ninc selég tej, és hozzá kell táplálni.. sterilizálot nem viszek mert nekem mikros van, de viszek külön mosogatoszert és egy tiszta szivacsot, ha kell használnom a mellszivot akkor el tudom mosni. ha nagyon kell akkor párom hazafut vele és sterilezi, én már 3 hete kisterilizáltam mindent egy dobozban vannak, ha hazajövök a korházbol, méghegyszer megteszem. 37 hetes
2010. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vigyél, majd a család beviszi, ha nagyon kell. Így ki tudják fertőtleníteni otthon ha kell, és lehet használni. Ez nem olyan dolog, ami ne bírna ki két órát, amíg beér valaki hozzád. Engem a 3. napon hazaengedtek, még szinte be sem indult a tejcsi, nem volt mit fejni.

Én itthon sem fejtem, csak nagyon ritkán, nagyon ügyes volt a bébim.

2010. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, :-)
2010. jún. 29. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Kútvölgyiben szültem. Vittem elektromost és használtam is, meg a körházi fejőgépet is. Amikor végeztem csak be kell dobnom a fertőtlenítős vízbe és mikor mentem 3 óra múlva már ott állt nekem strelizálva (mikróban sterilizáltak).

Nem fizetős kórház volt :)

Ilyen is van.

2010. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

10:45-ösnek. Azért "normál" esetben ez így van, de van ilyen eset is:


Megszültem, kiderült, hogy a babámnak fertőzése van és elvitték tőlem egy másik kórházba :(((( Én ott maradtam mint eb a szaharában :( és a nővérek mondták, hogy akkor most azonnal elő a mellszívóval és éjjel-nappal keljek 3-kor és fejjek, mert nincs itt a babám, nincs aki stimulálja a mellem és ha nem csinálom akkor nézegethetem, hogy mikorra indul be a tej, ha egyáltalán beindul. Szóval, kérdező nem ijesztgetni akarlak, de van amikor igenis fontos, hogy ott van-e egyből a gép.

2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nem 3-kor, hanem 3 óránként. bocsi, elírtam.
2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vittem, gondoltam: minek? Aztán besárgult a babám, és nem volt ereje szopni. Kifőzettem a férjemmel, és behozattam, azzal indítottam be a tejemet a 3. napon.
2010. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vittem magammal a kórházba, de nem tudott enni a babám, akkorák lettek a melleim, tele tejjel. Mondta a nővér, hogy le kell fejjek belőle, mert ő még nem jól szopik, és nehéz neki. Rám is jött a para, hogy nem tudom majd etetni őt ciciből. De lefejtem, és azóta is nagyon ügyesen szopizik. A kórházban minden este sterilizálták a mellszívót.
2010. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!