Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után meddig marad meg...

Császár után meddig marad meg a has? Én vagyok türelmetlen vagy ez már meg is fog maradni?

Figyelt kérdés
3hete császároztak és a hasam még mindig megmaradt pedig terhesség előtt 53kg voltam nem volt hasam. Most megmaradt.

2019. jan. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha a hasizmod szétvált, akkor sokáig. Én a kórházból már a terhesség előtti farmeromban mentem haza.
2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy türelmetlen.
2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy türelmetlen. Egyébként mindegy, hogy milyen módon szültél, nem ezen múlik. Mindenhol azt írják, annyi idő kell a testnek a regenálódáshoz, amennyi a terhesség volt.
2019. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ó, nekem 1 évig megmaradt hogy hiába nem volt rajtam sok felesleg, max pár kg maradt rajtam szülés után de 60 alatt voltam, de ha leültem akkor olyan buggyant hasam volt vagy hogy mondjam.

Most már 2 és fél év után ugyanannyi kg vagyok mint szülés előtt, 55 kg, de szélesebb lett a csípőm és puhább a hasfalam.

2019. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha szétnyílt a hasizmod - ami császárnál gyakoribb, mert széthúzzák - akkor akár 1-2 évig is lógósabb lehet hanyag tartásban. Ha letelt a hat hét, kontrollon minden oké, nincs panaszod és türelmetlen vagy, keress fel egy gyógytornászt, mutasson pár gyakorlatot az állapotodnak megfelelően. (Magadtól vagy netes videókkal ne kezdj hasizom-gyakorlatokba, mert sérv alakulhat ki. Akkor inkább csak húzd be sokszor, pl. séta közben, az is nagyon hasznos.) Kötényhasad sajnos attól még maradhat, ha hajlamos vagy rá, mert az csak bőr, de az is még sokat szépül, alakul magától is az első 1-2 évben.
2019. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első császárom után hónapokig volt hasam, aztán szépen lement. Most a második 8 napja volt és gyakorlatilag már lapos a hasam, kicsit még puhább, a bőrnek még össze kell picit húzódni. Őszintén fogalmam sincs, miért megy most ennyivel gyorsabban, ugyanúgy csináltam mindent, mint előzőleg. Mindenesetre az első tapasztalatomból kiindulva várj még, sokat alakul idővel.
2019. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapig volt pocakom, aztán villámgyorsan visszaállt, lapos hasam lett, ami a terhességem előtt nem volt. Sógornőm nem volt ilyen szerencsés, 2 éves a fia és még most is pocakos.
2019. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!