Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes varandos kismama...

35 hetes varandos kismama vagyok 2 napja elkezdodott egy, , kakilos” korszak miert lehet?

Figyelt kérdés
Elso babat varom , kulfoldon elek vedonom szabadsagon van es nem szeretnem ezzel a kerdesel zavarni , sok alkalommal meglatogattam a mosdot az elmult ket napban legalabb 10-12 szer nekem nagyon soknak tunik foleg, hogy eddig nehezkesen ment ez a dolog , eleg sokszor allandoan kemeny a hasam picit faj a derekam valaki volt meg igy esetleg tudja is , hogy miert van ez?
2019. jan. 12. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Tisztulási fázis már ilyen korban is kezdődhet. Így tisztítja magát a szervezet, hogy minden "Tiszta" legyen szüléskor.


Figyelj a jelekre, sziles előtt voltam én így. Nekem ez után napokkal indult be a szülés. A 38.hetre szültem.

2019. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik szulesem indult igy. 2 napig nagyon nagyon sokszor mentem nagyvecezni. Masodik nap el is kezdodtek a fajasok. 38. hetet pont betoltottem.
2019. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megszuletett a kislanyom , tehat akkor tenyleg tisztulasi fazis volt szules elott 2 nappal :) baba is anyuka is jol van
2019. jan. 13. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot. Elsőt voltam. :)
2019. jan. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulalok !

Nekem a szulesi fajasok beindulasa elott kb fel oraval kellett mennem vecezni , ami fura volt mert soha nem kellet felkelnem reggel 5kor ilyesmi miatt .

2019. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!