Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes kismama vagyok,...

35 hetes kismama vagyok, honnan tudom érezni a magzatvíz folyást?

Figyelt kérdés
Mostanába gyakran járok pisilni ami kb arról szól hogy pár csepp , nagyon sokszor elő fordul hogy kb 10 percenként kell pisiljek .. mi ennek az oka ? És honnan veszem észre hogy ez magzatvíz vagy vizelet ? Nagyon be vagyok már parázva a szüléstől, tudom ez még túl korai lenne de soha nem lehet tudni .. kisfiút várok, a fiú babák általában később születnek de ez szerintem mindenkinél más.. 0ersze szeretném már a kicsikém itt légyen velem de felek hogy nem veszem eszre és a magzatvíz elfolyik.
2018. okt. 11. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen más a pisilés.

A magzatvíz hirtelen önt el, nagy mennyiségben, vizelési inger nélkül. Èn éreztem, hogy a hüvelyből folyik, mint amikor hirtelen megindul a menstruáció.

Nem lehetett összetéveszteni semmivel, biztos voltam benne, hogy ez az lesz.

20 perccel később kezdődtek a fájások. Ne aggódj, azt észre lehet venni. 😄

2018. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni olyan betétet, ami kimutatja, ha magzatvìz csepeg.
2018. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magzatviz szivárgást jelzö betét sajnos sokaknak adott fals eredményt,Hajnali 4 órakor felkeltem hogy elmegyek mosdoba,ahogy feláltam éreztem hogy valami végigfolyt a combomon.Gondoltam hogy fa.za biztos bepisiltem,ementem a vécére elvégeztem a dolgom majd a biztonság kedvéért raktam be 1 Loritan magzatviz szivárgást jelzö betétet,vissza feküdtem aludni és kb 10 percre rá elöntött a magzatviz,lezuhanyoztam bepakoltunk a kocsiba és irány a korház de csak délután 1 óra körül keztek el csak fályásaim lenni.Ja és a betét nem jelzett semmit,mielött kidobtam volna még megnéztem😊
2018. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!