Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. Szülészeti Klinikára...

SOTE I. Szülészeti Klinikára (Baross utca) miket kell bevinni szüléskor a babának és nekem?

Figyelt kérdés
Pelenka, ruha kell a kicsinek? Nekem betétet adnak vagy csak az van, amit én viszek? Mik a tapasztalatok az ott szülteknek?

#SOTEI. szülés #mikellababának
2019. jan. 14. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Neked kizárt hogy adnak betétet.
2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha érdekel 2évvel ezelôtti lista, amit a szülésfelkészítôn diktáltak, megkeresem. Gondolom nem sokat változott azóta...
2019. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

3 hetes a kisfiam, amiket én vittem: babának törlőkendő, pelenka, ha akarsz vihetsz saját ruhát én nem vittem, kivéve a fotózáshoz. Tiszta ruhát adtak rá fürdetés után, nem volt gond vele. Vinni kell még cumisüveget, mert amíg nem lövel be a tejed, vizet adhatsz neki. Én is tiltakoztam, de hidd el semmi gond nem lesz a szoptatással (már ha szeretnéd szoptatni).

A szülőszobában kórházi hálóingbe leszel, utána átöltözhetsz sajátba. Én póló + szabadidő ruhában voltam, erre vettem a köntösöm. A folyosón hideg van, ha kiviszed a picit sapkát vigyél.

Betétet én a szülőszobán kaptam 2 db-ot, amúgy magadnak vigyél be jóóó sokat és vastagot (TENA nekem bevált). Ha kérdés van, írj nyugodtan. Könnyű szülést!

2019. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!