Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő mire teljesen...

Mennyi idő mire teljesen begyógyul a gát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14-én kora reggel született a kislányom természetes úton. A kérdésem az, hogy gátmetszés után mennyi idő mire teljesen begyógyul a seb?

Illetve mennyi ideig fáj?



2019. jan. 16. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy már nem fáj annyira, inkább csak kellemetlen. Ülni is tudok úgy ahogy. Hajolni tudok rendesen, gugolni is meg térdelni.

Azért néha még "sajog" egy kicsit, de nem vészses.

2019. jan. 16. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor kiszedték a varratot, már nem fájt, kb. egy hét után kutya bajom volt.
2019. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hét volt. 1 hét után kiestek a varratok, aztán még kellett egy hét, mire az erzékenység elmúlt.
2019. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Böbe1990 ***** válasza:
Szia.Nekem is 2hétig fájt,de én addig ülni se tudtam csak fél oldalamon.
2019. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon egyéni... Nekem első babánál két hétig volt olyan igazán fajdalmas kellemetlen, amikor kétszer meggondoltam hogyan ülök le.

Masodik baba gatvedelemmel sikerült.

Harmadik sajnos kicsit komplikaltabb lett a kitolasi szak így ismét kellett gatmetszes, haaaat hetekig fajt, a vérzésem rég elmúlt a gatam még mindig rohadtul fájt húzódott, egyik nap zt hittem már jobb erre még jobban bedurvult. Gyakran mostam szelloztettem (vicces) kentem fújtam mindent csináltam amit tanácsolt a doki vedono. A fiam aug született legnagyobb melegben és tisztán emlékszem szept végére gyógyult meg úgy nagyjából. Szóval hetekig gyógyult

2019. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!