Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbóvédő árthat a későbbi...

Mellbimbóvédő árthat a későbbi szopizásnál? 2hónaposak vagyunk, de felsértette a mellemet a pici, és egy darabig azt akarom használni, amíg begyógyul. Nem zavarom össze vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, nem tudta rendesen szívni, és ugyanúgy rá tudott úgy is harapni a mellemre.

Kend be Neogranormon kenőccsel a sebet, ezt szoptatás előtt mindig alaposan le kell mosni, és szoptass olyan pózban, hogy ne oda érjen az ínye, ahol a seb van. 1-1,5 hét alatt be fog gyógyulni így teljesen.

2011. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:

Igen, árthat, ha a babád érzékeny rá.

Én nem kockáztatnék a helyedben, de ha te igen, akkor nagyon figyelj rá oda és a zavar első jeleinél azonnal hagyd el (ha még sikerül addigra..).

Krémezd, kend be szopi után anyatejjel és lehetőség szerint próbáld minél többet szellőztetni (legalább melltartó nélkül lenni), hogy hamar gyógyuljon a seb. És igen, amit előttem írtak, olyan pózban szoptass, hogy ne érjen hozzá a pici, ha lehet.

2011. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett ennyi idos koraban, tobbszor is hasznaltam, utana mindig elfogadta a mellem, aztan valamikor 5 honapos koraban ujra kellett hasznalnom, soha nem tanult meg rendesen szopni, akkor majd' ket heten at azzal szoptattam, de utana mar nem vette el siman a mellem, eloszor bantott, de aztan rajottem, igy legalabb mindkettonknek jo, mert azota sosem faj a mellem, elotte meg tulajdonkeppen vegig fajt! Ugyhogy a kerdesedre valaszolva, igen, ossze tudja a babat zavarni, de ha csak azzal tudod utana szoptatni, az sem baj!!
2011. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez babától függ szerintem...a barátnőm babája simán elfogadta a cicit védővel és nélküle is, az én babám nem fogadja el a cicimet nélküle.Mondjuk én már születésétől azzal szoptatom, most 6,5 hónapos
2011. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!