Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes vizsgálatra begyógyul...

6 hetes vizsgálatra begyógyul teljesen a gátseb? Fájni fog a vizsgálat?

Figyelt kérdés
1 hete szültem, felszívódó cérnával varrtak, barnás folyásom van, néha még véres is, és gyakran beleszúr, ha hirtelen mozdulok.a cérna is húzódik és csíp.6 hét alatt tényleg teljesen regenerálódik?mert most még úgy érzem megőrülnék, ha vki odanyúlna...
2009. aug. 27. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nehezen gyógyult meg, begyulladt, kenegetni kellett sudocremmel, vérzett a seb, megőrültem, annyira fájt, azt hittem sose lesz vége, de csodával határos módon a 6 hetes kontrollra begyógyult

5 hónapja szültem, még mindig sokszor érzékeny, de legalább már nem fáj

2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap volt míg teljesen elmúlt minden fájdalom. A 6 hetes vizsgálaton nekem még igencsak fájt ahogy matatott. De nagyon gyors volt, 10 perc nem volt az egész.
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizsgálat nem fáj,legalábbis nekem nem.A doki megnézte a ga´tseb begyógyult,megnézi a méh állapotát,esetleg ír fel tabit ha szeretnél szedni.
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy így érzel, nyugodj meg, általában teljesen begyógyul a gátseb 6-8 hét alatt. Egyébként én 7 hetesen mentem kontrollra, akkorra kaptam időpontot a dokitól, nem szentírás a 6 hét, de azért nagyjából be kell tartani. Jó babázást!
2009. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon tartottam a 6hetes vizsgálattól és megmondom őszintén nekem fájt, alig vártam vége legyen. Szerencsére a doki "gyors" volt és nem kellett sokáig szenvednem. Úgy hogy nem akarlak elkeseríteni(minden ember másképp regenerálódik)de inkább készülj lelkileg rosszabbra és hátha csalódni fogsz.
2009. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!