Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szedjem az alábbi...

Hogyan szedjem az alábbi homeopátiás készítményeket: Arnica C30, Caulophyllum C 15, Cimicifuga Ch9?

Figyelt kérdés

A védőnőmtől kaptam egy lapot, ahol úgy kell szedni, hogy:

37. hét: hétköznap cimicifuga ch 12 napi 1*5 golyó, vasárnap arnica c30 1*5 golyó (A patikában nem volt cimicifuga ch 12 ezért szedek ch 9-et azt mondták ugyanaz a hatás)


38. hét: hétköznap caulophyllum ch 12 napi 1*5 golyó, vasárnap arnica c30 (dettó megint csak nem volt a patikában ch 12 a caulophyllumból...)


39. hét: ha még nincsenek jóslófájások, akkor cimicifuga mint a 37. héten majd vasárnap arnica, ha van jóslófájás akkor mint a 38. héten.


Nekem viszont már vannak jóslóim. így szerintem hasztalan amit a védőnőtől kaptam. Ki mit javasolna?


2010. jún. 29. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy mint a 38.héten. De attól függ hányadik héten vagy. Mert nekem már a 30.héten keményedett a hasam, akkor Magne B6ot szedtem. De ha nincs jobb akkor hivd fel a Homeopátiás tanácsadó szolgálatot(06703760606)

De tudtommal az Arnica c30 az tejapasztó. c5 a tejbelövelés segitő... [link]

2010. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságokat... Bocsánat. Így szedd :


SZÜLÉSRE VALÓ FELKÉSZÜLÉS

Az egészséges lefolyású terhesség utolsó 3-4 hetében érdemes homeopátiásan is felkészülni a szülésre. Érdemes kikérnie orvosa tanácsát!


ARNICA 9 CH

napi 1x5 golyó

Vérzésmegelőző, visszérjavító hatása miatt.


CAULOPHYLLUM 5 CH

napi 1x5 golyó

A méhnyak izomzatának puhítására, előkészíti a könnyebb vajúdást.


IGNATIA 15 CH

napi 2x5 golyó

Ha a kismama izgul, és emiatt gyors a szívverése.


SZÜLÉS

Normális lefolyású terhesség végén spontán kezdődő szülésnél, ha a fájások beindultak. A szülészorvos felügyelete mellett javasolt szedni a következő golyócskákat:


CAULOPHYLLUM 5 CH

a fájások ritmusa szerint 5 golyó

Méhnyakizom-tágító hatása miatt lerövidíti a vajúdás időszakát.


CIMICIFUGA RACEMOSA 5 CH

Szintén méhnyakizom-tágító, rendszeres fájásoknál felváltva lehet szedni a két szert.


Amúgy fogdj egy szülésznőt, szerintem... Nekem nagyon sokat segített a "felkészülésben" is...

2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, végül felhívtam az első hozzászóló által beírt tanácsadó számát, és ott kaptam felvilágosítást, hogy az én általam vásárolt hígításokat hogy szedjem.


Mindkettőtök válasza nagyon hasznos volt ennek ellenére, és remélem valaki majd előbb olvassa mint megveszi a dolgokat - szemben velem! :D

2010. jún. 30. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnéni tanácsolta ezt a számot. S eddig mindig tudtak tanácsot adni ha felhivtam őket. Én csak a vajúdás alatt kezdtem ezeket enni egyébként.(első voltam)
2010. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!