Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes úton való szülésné...

Természetes úton való szülésnél a baba mellett más (széklet) is érkezik? Ha a szülés előtt nem sokkal sikerül beérned.

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos a tolófájásoknál nekem bőven jött az is, kellemetlen, a szülésznő, doki hozzá vannak ehhez szokva.
2009. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a szülés előtti napot a wc-n töltöttem olyan hasmenésem volt, így akkor ott már semmi nem jött belőlem.

2009. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval szülés előtt érkeztem a kórházba, így kaptam beöntést, miután wc-re mentem, meg tusolni, de a tolófájásoknál így is majdnem jött más is. De szerintem is hozzá lehetnek szokva, ez max minket zavar. Legalábbis remélem.
2009. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én és a tesóm is úgy szültünk hogy előtte "meghajtott valami":)még otthon kijött ami kiakart és nem volt gond a szülésnél.Állítólag ez is jelzi a szülés közelettét.
2009. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kórházba érkezésem után megvizsgáltak és mivel teljesen ki voltam tágulva, azonnal a szülőágyra kellett feküdnöm. Nem kaptam beöntést. (nem is baj :)

De hogy mi jött és mi nem..... fogalmam sincs. Valahogy akkor ez nem is érdekelt. A doki megjegyezte, hogy sokat ihatam (gondolom pisi volt), de amúgy nekem is volt előtte hasmenésem, így szerintem más nem volt.

De ha hirtelen megy a szülés, hidd el, ez lesz a legutolsó, amire gondolni fogsz! :)

2009. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így van, a gyors szülés megváltás mindkettőtöknek és ha jön valami? Legalább azon is túl vagy:-)
2009. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Állítólag majdnem mindig távozik széklet szülés közben. Még beöntés után is. A beöntéssel is csak az alsó bélszakaszt lehet megtisztítani. Ezért nem ragaszkodnak mindenhol a beöntéshez. Kérdezd meg a szülésznőt, tényleg természetes dolog, azt fogja mondani, hogy majdnem minden egyes alkalommal történik.
2009. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a doki nem engedte a beöntést. 23:25-kor lett meg a kislányom és előző naptól nem volt székletem. (mondjuk előtte 3 hétig volt vmi hasmenés szerű)

A lényeg, hogy nem jött semmi, bár én úgy éreztem, de a férjem azt mondja, semmi nem volt és ő végig bent volt, látta volna.

Nem tudom ez mitől függhet, de jobb is, hogy nem volt beöntés, kevesebb a gondod a szülés után...

2009. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Milyen gondra gondolsz?


Köszi mindenkinek a választ!

2009. aug. 3. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Azok az anyukák, akik kaptak beöntést, a szülés után többnyire hashajtót kaptak, mert 2-3 napig sem volt székletük, márpedig annak lennie kell, hogy lássák, minden oké-e odabent.

Szóval ők szenvedtek egyrészt a beöntéssel, másrészt meg a székeléssel.

Én meg vigyorogva lerendeztem ezt a kérdést a szülés másnapján.

Erre gondoltam.

2009. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!