Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem és azóta is...

1 hete szültem és azóta is zsibbad a kezem, vagyis az ujjbegyeim. Miért zsibbadnak a kezemen az ujjak?

Figyelt kérdés
Rossz megfogni bármit is mert ha megfogom akkor az ujjbegyeim mintha zsibbaddnának. Mikor fog elmúlni, vagy ez normális szülés után?
2008. nov. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak most vettem eszre a kerdest. Huuu, az borzalmas volt nekem is, emlekszem, de a szules utan 5-6 hettel egyik naprol a masikra elmult. Allitolag a felhalmozodott viz okozza azt is. Boldog babazast!
2008. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen, legalább megnyugodtam hogy másnak is volt ilyen problémája. Nagyon rossz de remélem nekem is hamar elmúlik.

:-)

2008. nov. 9. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeded még az Ergam cseppeket? Rá van írva a betegtályékoztatóra, hogy zsibbadást okozhat, akkor abba kell hagyni. Nekem is zsibbadt a kezem tőle nagyon, amikor abbahagytam elmúlt.
2008. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, ez is a terhesség velejárója, és normális jelenség. Majd el fog múlni, már nekem is fájnak az ujjaim.
2008. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem szedek semmit már. Szülés óta semmit. :-)

2008. nov. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!