Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hétben ujjzsibbadás? Egy...

37. hétben ujjzsibbadás? Egy picit elkezdtem vizesedni, nem annyira feltűnő, inkább csak én érzem, viszont az ujjaim nagyon gyakran zsibbadnak. Ez a vizesedés miatt lehet? Van teendő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Anno nekem is volt ilyen tünetem, főleg alváskor. Arra ébredtem, hogy teljesen elzsibbadtak az ujjaim. Nekem szülés után megszűnt ez a kellemetlenség, gondolom a vizesedés okozhatta. Kitartás!
2011. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit vizesedtem én is és nekem kb a 35. héttől kezdtek zsibbadni az ujjaim. Igen, a zsibbadás a vizesedéstől van.

Szülés után még kb 2 hétig megvolt a zsibbadás és fokozatosan ment ki az ujjaimból, nem egyik napról a másikra.

Tenni nem nagyon tudsz semmit, max elviseled. :)

Szóval ne aggódj, ez normális.

2011. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első gyermekemnél nekem kb a 32. héten kezdődött, és a végén már nem tudtam egy tűt megfogni és nem érzékeltem vele semmit, nagyon rossz érzés és a szülés után kb 3 héttel múlt el. A másodiknál nem volt ilyen tünetem.
2011. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!