Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan 40 hetes leszek. Már...

Lassan 40 hetes leszek. Már több mint egy hónapja nagyon zsibbadnak a kezeim, sokszor fogni alig bírok vele. Ez normális lehet így a vége felé már? A dokim nem mond rá semmit.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a vizesedés miatt volt hogy szurkált. Dokim mondta hogy vízhajtót nem írhat fel mert magzat károsító. Ha Te is vizes vagy akkor ezt szülésig sajnos bírni kell. Nekem 14 héttől kezdve volt 42 hétre szültem és ami víz lement rólam az első hétben szülés után az 28 kiló volt. 38 as a lábam 42 es cipőt hordtam terhesen meg nővérem sportcipőit amik 41esek... A vízre csalánteát javasolnak. Kitartást ha gyűlik a víz az jelezhet általában szülést is
2010. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem bánnám már ha vége lenne,mert sokszor éjjel arra ébredek,hogy fáj a kezem annyira zsibbad.Nagyon rossz érzés.Akkor neked sem volt kellemesebb:(
2010. júl. 2. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartást már a végén jársz ilyenkorra erősödnek. Én a kiírt napon szakadtam össze nagyon na onnantól mindennap ugy telt el mint amikor 3 hónaposan a kilencedik hónapot vártam volna. Távoli volt minden.... Megbeszéltétek hogy mi van ha késik a Babátok? Lesz indítás?
2010. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küszködök. A doki azt mondta, hogy valami ideget nyomhat a baba, azért van a zsibbadás. Éjszaka után úgy ébredek, hogy mindkét kezemen a hüvelyk, a mutató és a középső ujjam teljesen le van zsibbadva, majd egész nap nem érzem az ujjbegyeimet a bal kezemen. Kitartás, te már közelebb vagy a célhoz :-)

37 hetes km

2010. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is zsibbad a jobb combom és mindkét kézfejem. Nekem is azt mondta a doki, hogy a baba nyom valami ideget, plusz még lehet egy kis magnéziumhiánytól is. (Hiába szedek, az is kevés. :))

Kitartás, már nincs sok!

32 hetes kismama

2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy egy zsibbadás ilyen rossz is tud lenni.Nem beszéltem még meg a dokimmal,hogy megindítja-e,de én nem szeretném ha megindítaná.
2010. júl. 2. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a vizesedéstől van.ne lógasd a kezed és a lábaidat is tedd fel 1 kisszékre ha ülsz vagy ha teheted akkor piheny sokat
2010. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem csak vizesedéstől lehet,mert én egyáltalán nem vizesedek,mégis a 29.héttől zsibbad mindkét kezem éjjel,de már nappal is sajnos.Műteni kéne azt mondta a doki,vagy majd szülés után elmúlik.Már minden ki lett próbálva,semmi nem használ.(35h)
2010. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!