Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta nem tudok tampont...

Szülés óta nem tudok tampont használni?

Figyelt kérdés

Nem hinném hogy tágultam volna mert a szex nehézkesen indul még mindig.. Viszont a tampont szinte elfelejthetem.. Napközben ülőmunka mellett nincs gond, de ha úgy van, konkrétan kiesik belőlem... Pedig 15 éve legalább használom, szóval tudom hogy kell.

Más is küszködik ezzel? Mi lehet a gond?


2019. jan. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Super plus? Nekem semmi gondom nincs a tamponhasználattal, teljesen ugyanolyan mint a szülés előtt volt még mennyiségre is.
2019. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az első szülés után én sem tudtam sokáig használni, de idővel jobb lett,nem kellett nagyobb méret sem, a második után szinte az első memstruációtól tampont használok.
2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát pedig akkor kitágultál. A szex indulhat attól még nehezebben, biztos nem nedvesedsz eléggé, de maga a hüvelyed tág lehet. Végezz intimtortna gyakorlatokat, az segít.
2019. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fájt sokáig. Majdnem 1 év eltelt, mire újra tudtam tampont használni, pedig ugyanarról a méretről van szó tamponból.
2019. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Könynen lehet, hogy hüvely- vagy méhsüllyedésed van, és ezért nem "zár" a hüvelybemenet.

Ami segíthet, az a Kriston-féle intim torna. Sok helyen vannak tanfolyamok is, de lehet kapni könyvet, dvd-t is, amiböl meg lehet tanulni.

Nagyon sokat segít, illetve egyéb komoly problémákat is meg lehet elözni vele.

2019. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A legnagyobbat használom, azzal nem lehet gond.


Méhsüllyedésre gyanakodtam már, de a nőgyógyász szerint nincs.. Ezt úgy állapította meg, hogy a vizsgálati székben megkért hogy préseljek, közben ujjal ellenőrzött. Nem tudom ez így mennyire hivatalos megállapítás.


Amúgy 2 éve szültem, szóval nem friss a dolog :(

2019. jan. 29. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor volt ez a problemam, hogy ugy ereztem, kicsuszik, es csuszott is kifele.

(Pedig szexnel szukebb lettem a ferjem szerint...)

Intimtornat javasolt a nogyogyasz, de vegul nem kezdtem el. De idovel jobb lett, ugyanolyan.

Most 2. terhessegem van, kivancsi leszek. De biztos fogok most intimtornazni, mert sajnos mehsullyedesem van mar.

2019. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, a méhsüllyedést ezzel a "módszerrel" csak akkor lehet észrevenni, ha már nagyon erös, enyhe esetben nem.

Másodszor az intimtornát minél elöbb el kellene kezdeni - meg a kedves másik válaszolónak is -, mert minél tovább halogatod, annál nehezebben jössz rendbe.

(Az utolsónak: az intimtornát lehet terhesen is végezni, söt javasolt is, mert föleg nem a szülás, hanem a terhesség okozza problémákat!)

2019. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!