Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a 2. babával a...

Milyen volt a 2. babával a terhességetek? Mik voltak a különbségek az 1. -höz képest? ( émelygés, rosszullét, fáradtság, keményedések, baba súlya, szülés)

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

-eddig türhető

-émelygés: a 14. hétig folyamatosan minden reggel émelyegtem a 2.kal az elsővel szinte soha.

-rosszullét: kb. ugyanez...

-fáradtság: mindkettővel este nyolcig birtam fennmaradni .


az első kislány a 2. kisfiú talán innen a sok eltérés.


keményedések baba súly szülés még nem tudom.. ott még nem tartok.

2011. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első babával az édeset és a savanyút kívántam, csak néha voltam rosszul, nyugodt baba volt, nagy súllyal, 17 óra vajúdás után császár lett belőle, ő fiú. A második babával a sósat kívántam és a gyümölcsöket, sokszor voltam rosszul, nagyon aktív volt a hasamban, sokszor küzdöttem a savval is, alig tudtam enni. Kisebb súlyú baba, sima szülés és kislány lett az eredmény :-)
2011. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szikra veronika ***** válasza:

Nekem mind a kettő kisfiú lett és mégis volt különbség a két terhességem között. az elsővel 3 hónapot végighánytam a másodikkal nem hánytam. Az elsőnél 20 kg-mot híztam a másikkal csak 8 kg-ot. Mind a kettő közel azonos súlyú lett.

1. 3550gramm és 53 cm

2. 3400gramm és 54 cm

A szülés viszonylag gyors volt mind a kettőnél de a második könnyebb volt. Természetesen szültem őket.

2011. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon dúrván álomkóros voltam az első 3 hónapban, most már jobb, és a hányinger is sokkal durvább volt, de a fáradságot volt a legnehezebb elviselni, mert ugye minden nap kell menni a játszóra meg ide oda a kisfiammal, aki másfél éves. A hasam egy kicsit jobban görcsölt az elején, a szülésről még nem tudok nyilatkozni, de remélem olyan könnyű lesz mint az előző
2011. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kívánós egyikkel sem voltam,nem tudnék semmit kiemelni mit ettem többet vagy kevesebbet. Elsővel 14.hétig semmit nem ettem,minden reggel hánytam,8kg-ot fogytam. Másodikkal kis émelygés,1-2 hányás fordult elő. Elsővel viszont második trimeszterben energikus voltam,másodikkal sokkal fáradékonyabb. Keményedések előfordultak,de csak kis mértékben,egyáltalán nem voltak fájásaim egészen a szülésig,de akkor rettenetesen fájt! Másodikkal még nem tudok nyilatkozni,mert még szülés előtt állok:) Jah és első kislány,második majdnem biztos,hogy kisfiú lesz:)
2011. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsővel fiammal 9 hónapot hánytam végig oly szinten, hogy volt, hogy napi 10 x, de az apukája alíg simizte, sokat szenvedtem.

Másodikkal lányommal 3 hónapig napi 3x, majd csak napi 1 x, de a 6.hónaptól soha nem hitt formában voltam. Az apuka mindig simizte, alíg szenvedtem.

Harmadiknál még nem tudni mi-ki, 3.hónapnál vagyok, rengeteget hányok, most maradtunk egyedül és rengetegt szenvedek, nagyon fáradékony vagyok.

Mindenkinek szép babavárós napokat és könnyű szülést kívánok!!!

2011. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!