Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó eltávozott, lehet...

Nyákdugó eltávozott, lehet hogy szülök este?

Figyelt kérdés
elment a nyákdugóm, 2111-es az értékem, és néha kis nyilaló fájdalmak vannak. szerintetek?
2019. márc. 1. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerdán ment el a nyákdugóm, 1111 a méhszájértékem, voltak már rendszeres négyperceseim is, amik leálltak... péntek van és még egyben vagyok. ;)

Persze ettől még te megszülhetsz.

2019. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet de olyan változó, van aki hetekig is elvan, miután elment a nyákdugó. Egyik terhességem alatt nem találkoztam vele, a másiknál (első babánál) nekem délelőtt ment el és este be is indult a szülés, vele volt c2111 előtte a méhszáj, a másik terhességemnél c2222 de már legalább egy hete, mire beindult.
2019. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

"c2222"

Ilyen érték nincs is, 2-es.

2019. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Este tíz óra után távozott a nyákdugó (első terhesség volt), hajnal 4.15-kor megszületett a lányom. Teljesen változó. Szóval esélyes, mert egy-két órán belül is felgyorsulhatnak az események. A kisebbik lányomnál reggel 5 órától másnap hajnalig vajúdtam rendszeresen 10 perces fájásokkal, egész nap. Még egy embernél is teljesen változó, mi hogyan alakul, így meg pláne. Esélyes hogy szülni fogsz, de hogy ma este, vagy holnap, holnapután, azt előre nem lehet megjósolni sajna.
2019. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3: már hogy ne lenne??? Rövidült (de el nem tűnt méhnyak) 2 ujjnyi méhszáj
2019. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazából az első értéknek nem sok köze van a másik 3-hoz. A lényeg: 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj összes része, a méhnyak hossza nem tudom ujjnyi vagy centi, de mindegy is.
2019. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én aznap szultem
2019. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En 2 hetre ra szultem. :-D
2019. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"3: már hogy ne lenne??? Rövidült (de el nem tűnt méhnyak) 2 ujjnyi méhszáj"


"Igazából az első értéknek nem sok köze van a másik 3-hoz. A lényeg: 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj összes része, a méhnyak hossza nem tudom ujjnyi vagy centi, de mindegy is."


Nem-nem. Azt nem szokták így jelölni. Első szám a méhnyak hossza centiben. A másik három számmal pedig a méhszáj külső belső középső részének állását (nyitott vagy zárt) jelzik. Azt hogy hány ujjnyira, azt ott nem.

[link]

2019. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező ezen héten vasárnapig meg lesz a babád
2019. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!