Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja zsibbad a jobb...

Porcukormókus kérdése:

Pár napja zsibbad a jobb kézfejem. Szerintetek ez normális, volt másnak is ilyen tünete a terhesség vége felé? 36hkm

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, na nekem ez az egy dolog nem hiányzik a terhességből:-) Nekem a 20. héttől zsibbadt először a karom, majd a kézfejem, és az ujjaim. Utolsó hetekben már fogni sem tudtam szinte sokáig...az is nehéz volt, ha telefonáltam, elzsibbadt az egész, éjjel volt a legrosszabb, fél óránként keltem és ráztam le a kezem, mert elzsibbadt.

Én mentem minden dokihoz, de mondták, hogy normális,és mivel az elején csak a jobb kezem, utána mindkettő,a fiam ahogy feküdt bennem, elnyomott egy ideget, és először a jobb oldalt volt inkább, utána mindenhol a hasamba. Szóval ideget nyom, az a lényeg, és azért van.Néha még most is van, hogy valamit sokáig fogok, vagy valami egy picit bezsibbad, de koránt sem olyan "rossz". SZóval, nyugi, de azért kérdezz rá a védőnőnnél:-) Könnyű szülést Neked!

2011. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 hetes koromtól zsibbad a kezem. Baromi rossz, és ahogy jön a jó idő vizesedik is. Éjjel a leg brutálisabb, én is kelek fél óránként, szinte érzéketlen annyira lezsibbad. Most vagyok 28 hetes a helyzet változatlan, nem is tudnak vele mit kezdeni a dokik. Minden kiesik a kezemből, már félek törékeny mosogatni :-DDDD Azt mondta a védőnő attól is lehet, hogy sokkal több víz,vér stb.. kering a testben és egyszerűen feszülnek az érfalak.
2011. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is vizesedtem rettenetesen. Akkor lehet, hogy ez is közrejátszott.

Kitartás kedves 2. ! :-) Nekem mikor megszültem 3 nap múlva esett le, hogy: jééé, nem zsibbadok, de jóóóóóó! :-)

2011. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!