Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 7 hónapos kisfiam...

Lassan 7 hónapos kisfiam kúszni tanul, de mindig megborul oldalra - majd hanyattfekvés a vége. Kezdeteknek ez normális?

Figyelt kérdés

Az egyik kezét mindig maga alatt hagyja miközben haladna előre, megborul, hanyatt dől, ismét hasra fordul, megint tol magán, keze ismét maga alatt, és megint megborul...

Közben egyre mérgesebb.

Lesz ebből kúszás?


2011. okt. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell hagyni, hogy gyakoroljon. Ne félj megtanulja.
2011. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hete úgy gondolja, hogy ez a kúszás... :)
2011. okt. 9. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fiacskám sem tudott a kezeivel mit kezdeni, barátnőm lánya sem eleinte. Aztán megtanulták.

Én sokat foglalkoztam vele, segítettem rájönni, mutattam, hogy nézd csak, ha kirakod a kezed, akkor máris gyorsabban haladsz. Nem tudom, hogy ez segített-e, de hamar rájött. Most meg már szaladok utána. :)

2011. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz ebből kúszás, nagyon jól halad, csak meg kell még tanulnia összehangolni a mozdulatokat! Egy hónap, vagy még kevesebb idő múlva nevetni fogsz a mostani aggodalmadon.:) Nálunk is így volt.
2011. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, ezért kitalálta, hogy előre veti magát, és így kommandózott előre, Nagyon muris volt. De hamar rájött, hogy hogyan kell csinálni. Mondjuk a mi babánk már 5 hónaposan kezdte a kommandózást.
2011. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!