Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondják, hogy rosszabb...

Miért mondják, hogy rosszabb ha be kell indítani a szülést főleg zárt belső méhszájnál?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minél rosszabb? Kik mondják?
2019. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert valószínűleg nagy mennyiségű oxitocynt adnak be, amitől brutál fájások lesznek.
2019. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ez volt, sajnos indítani kellett, teljesen zárt voltam, baba nyakán köldökzsinór kb ezerszer rá volt csavarodva és hiába voltak fájásaim, nem tágultam semmit


Kaptam két infúzióval oxit, hát.. azt hittem átkerülök a másvilágra.. eszméletlen fájdalom volt, viszont sikerült olyan adagot kapnom hogy két óra alatt tágultam ki teljesen, és fél óra alatt meglett a kisfiam :) kicsit kék volt a feje, de jól van!


Mondjuk előtte ez 18 óráig senkinek nem jutott eszébe.


Sokkal rosszabb ha be kell indítani -szerintem- mert nagyon intenzíven fáj, de elvileg gyorsabb... hát én így is 20 órát szórakoztam, de csak mert későn kaptam az oxikat.


Az utóhatásairól se beszél senki, nagyon durva következményei vannak és idő mire helyreáll a rend.

2019. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Indítani kellett 41. héten teljesen zárt volt a méhszáj. Ballon, burokrepesztés, oxy, méhszájérlelő zselé, 10 óra vajúdás. Fájt mint a bűn de végül gátvédelemmel született a kislányom és maga a szülésélmény is csodálatos volt. Nem törvényszerűen rossz az indítás és én hipp-hopp felépültem mert még gátsebem sem volt.
2019. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem lettek brutál fájásaim az oxitól, sőt, már imádkoztam, hogy kezdődjenek végre el, vagy csináljon már valaki valamit, kb. 30 óra után. Gondolom azért rosszabb ha indítani kell, mert sokkal tovább tart a vajúdás.
2019. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is indítottak. Irtózatos fájások - hatástalanul... Az orvos manuális vizsgálatnál el sem érte a belső méhszájam, így még megszenvedtetett és vizsgálat után még véreztem is.

A gyereket viszont már ki kellett venni úgyhogy a vége mégis császár lett.

Tesómnál ugyanez volt, 1 napot végigszenvedett oxyval majd lassult a gyerek szíve úgyhogy sürgősségi császár.

2019. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!