Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A josló fájások naponta...

A josló fájások naponta többször elöjöhetnek? Vagy inkább ritkábban jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Tegnap estétől sokszor éreztem menzis görcsöket ,keményedéseket derékban és a hasamban is de nagyon rendszertelenül.volt hogy kb 5percen belül jöttek volt hogy 20-30perc is eltelt.viszont éjjel is kb 5-6x volt ilyen.és ma reggeltől szintén már kb 6x volt ,kibírható és csak pár másodpercig tart kimondottan menzi jellegü .mar egykét hete van ilyen fájdalmam de nem ilyen sürün és van hogy par nap kimarad.Ilyen sürübb josló fájások már inkább azt jelentik hogy pár napon belül szülök vagy semmi köze hozzá?tegnaptól a melleimbl is többször folyik az elötej..35hetes vagyok
2019. márc. 11. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 30. héttől éreztem jósló fájásokat, ami nálam keményedést jelentett, egy nap többször is éreztem, és teljesen rendszertelenek voltak. Vége felé volt hogy 5 percenként kemenyedett a hasam meg az is jósló volt csak, bár a dokim azt mondta azzal már jobb lett volna bemennem a kórházba, de csak egy óráig tartott aztán abbamaradt. Végül kiirt előtt egy nappal szültem, és az igazi fájás az teljesen más volt mint ezek a kemenyedesek, azt bizony fel lehet ismerni hogy na az az igazi :D
2019. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!