Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórház kérdés! Tatabányai és...

Kórház kérdés! Tatabányai és a komáromi (szőny) kórházról tudnátok véleményt mondani? Melyiket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok?

Most félidős vagyok.

A másik kérdésem pedig, lehet hülyén hangzik.... de fogalmam sincs hogy megy ez. Szóval nincs bejelentett lakcímem a környéken de albiban lakunk itt. Eddig másik városba jártam ahonnan ideköltöztünk nem rég, és be kéne jelentkezni ide valamelyik kórházba, ahol szülni szeretnék. Hogy működik ez, csak bemegyek hogy itt szeretnék szülni, felveszik az adataimat, és...? :) És nyilvan védőnőhöz is járnom kell. Oda majd beutal az szülész-orvos?

Köszi szépen előre is!


2019. márc. 18. 07:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést,, most olvasom, hogy az a kórház réges régen bezárt. A komáromi. Akkor viszot a kérdésneknazt a részét ne tessék figyelembe venni . :) Illetve, akkor milyen kórházak vannak még a környéken? Komáromban lakunk.
2019. márc. 18. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Komáromban évek óta megszűnt a szülészet, így ott nem nagyon fogsz szülni. Marad Tatabánya. A csecsemőosztályról hallottam közetlenül sok rosszat, főleg a csecsemős nővérek hozzáállása volt néha bicskanyitogató, de előny, hogy helyben van PIC (koraszülött intenzív osztály, amiről rengeteg nagyon jót hallottam, de remélem sosem lesz rá szükségetek), ha valami nagy baj van. A koraszülöttes nővérek is tündériek. Maga a szülészet szerintem korrekt, bár nem szültem ott, voltam bent egyszer éjszaka görcsök miatt (az a körzeti kórházunk), és akkor teljesen alaposan elláttak, mindenki nagyon segítőkész és normális volt.

A jogi procedúrában nem tudok segíteni, inkább nem akarok butaságot mondani, én magánba járok orvoshoz, így ő ezeket elintézte nekem

2019. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bérleti szerződéssel benattyogtok az okmányirodába és bejelented a lakcímed
2019. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor szültem Tatabányán a kórházban, ráadásul ügyelet orvosnál. (Elvből!)

Semmi rosszat nem tudok mondani. Mindenki normálisan viselkedett velem, a szobák kulturáltak, van mindhez saját tusoló és wc.

2019. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tatabányai kórházról csak jót tudok mondani, pedig ügyeletben szültem illetve szülés előtt benn voltam majdnem egy hetet. Nagyon pozitív csalódás.


A védőnő tartózkodási cím alapján kerül kiosztásra, tök mindegy, hogy be vagy-e jelentve, őket az érdekli, hogy hova megy haza a baba. Ezt neten megtalálod és felhívod, hogy kismama vagy, az ő körzetébe tartozol.


Kórházba nem kell bejelentkezni, hogy ott akarsz szülni. Ha nincs fogadott orvosod, akkor egyszerűen kérsz időpontot a terhesgondozóba, ott mindent el fognak mondani, hogyan működnek a dolgok.

2019. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!