Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek a kötény hastol. Tudok...

Félek a kötény hastol. Tudok valamit tenni ellene most?

Figyelt kérdés
Szülés után egy héttel már alig van hasam nagyon gyorsan lement rólam sok kiló úgy hogy semmit nem csináltam, szerintem víz lehetett. A borom már most látom hogy lötyög, de egy kis pocak meg tartja, igy nem vészes. Félek a kötény hastol. Tudok valamit tenni ellene most?
2019. márc. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2019. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz. A hasizomra edzés ilyenkor még szigorúan tilos, hacsak nem akarsz tovább rontani a helyzeteden. Testápolóval tudod egyelőre kenni, mást most nem tehetsz.
2019. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plasztikára tudsz gyűjteni, többet nem tehetsz
2019. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tudsz tenni ellene, max plasztikai műtéttel. Nekem is gyorsan lement, ráadásul sajnos császárom volt, de ugyanolyan lett a hasam mint terhesség előtt volt, pedig 16 kiló plusz volt rajtam. Szerintem ez genetika.
2019. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!