Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen és mekkora a terhes...

Milyen és mekkora a terhes has? Hogy lehet megkülönböztetni egy terhes pocakot egy meghizott hastól?

Figyelt kérdés
Nagyobb lett a hasam, de nem tudom pontosan ez terhesseg e. Voltak problemaim, fajt a bal es a jobb petefeszkem felvaltva 2 hetig (meg most is neha elojon es erzem) kozben hasmenesem is volt, nem tudtam mi bajom, attol feltem terhes vagyok, azota 3x teszteltem (olcso teszt volt, ez nem tudom mennyire szamit a pontossagot illetoen) es mindharom rogton negativ lett. A hasam megis megnott, felpuffadt kicsit, es olyan teltnek erzem magam (utolso menstruaciom kb 20 napja volt, es mindig 28 naponket van) Miota tartok a terhessegtol mar megjott 2x is pontosan a menstruaciom, de hallottam, hogy ugyis megjohet, ha terhes vagy... Igaz ez nem gyakori de felek ettol. 2 honap alatt viszont latszodnia kene mar rendesen nem? Mert most csak kicsit kidulledo, de nem veszes, olyan mintha meghiztam volna, ami lehet is, mert fenekemre, combomra is ment kicsi, mivel mar regota nem mozgok es azert rendesen eszem. (ezen a napokban elkezdtem valtoztatni, de meg nem latom, hogy valtozott volna a has meretem).. Az lenne a kerdesem, hogy ha egy terhes pocak no, akkor milyen a fogasa? Kemeny? Nem lehet megmarkolni mint a folos zsirparnat? Mert nekem most olyan.. Es ha fekszem, olyan, mint idaig volt.., normalis es nincs kidudorodva.. 19L

2014. dec. 3. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt, nem vagy terhes. Vegyél még egyet magad megnyugtatására és reggel csináld meg.

Nem védekezel egyébként, hogy ennyire aggódsz?

2014. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. A tesztek meg nem aszerint pontosak, hogy mennyibe kerültek. Ha terhes lennél, akkor sem látszana még most a hasad, ebből nem lehet kiindulni és nem is kell kiindulni.


Van olyan, elenyészően ritkán, hogy negatív a teszt terhesség esetén.

Van olyan, elenyészően ritkán, hogy rendszeres mensi van terhesség esetén.


Hogy a kettő együtt forduljon elő? Különleges csaj vagy, de nem ennyire.


Híztál, de terhes nem vagy.

2014. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Sajnos hajlamos vagyok beparázni, és olyanokat lépzelni, ami nincs. Óvszerrel védekezem, de volt olyan kb 1 hónappal ezelőtt, hogy egyszer(de tényleg egyszer, utána rögtön kihúztuk) betette a barátom óvszer nélkül, és emiatt aggódok most. És pluszba az óvszer sem nyújt 100% védelmet.. :/
2014. dec. 3. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
ha terhes lennel, mostanra mar egyeb terhessegi tuneteid is lennenek. en egyetleb 495 ft-os teszttel lettem egyertelmu pozitiv, tehat az ar bem mervado. egyszeruen csak felszedtel egy kicsit.
2014. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet, menj el nőgyógyászhoz, ha teljesen meg akarsz nyugodni.

De nem láttál még terhes nőt?????

2 hónapos terhesség még egyáltalán nem látszik.

Nem a hasadon fogod észrevenni először, ha terhes leszel.

2014. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vékony testalkatú vagyok, a terhesség (amikor már nem úgy néztem ki, mint aki jól beebédelt) az 5. hónap környékén kezdett látszani. De addigra már a magzat rúgásait is érezni.


De ha negatív a teszt, ráadásul három, akkor BIZTOSAN nem vagy terhes.

2014. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt azért meglátogatnám a helyedben. Lehet puffadt a hasad attól is, hogy petefészked vagy hólyagod be van gyulladva. Mint ahogy írtad is, hogy fájnak a petefészkeid.
2014. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod kétszer is megjött és a tesztek is negatívak így elég valószerűtlen hogy terhes lennél. Egyébként az elején teljesen ugyan olyan érzés volt nekem a terhes has mint a normál hasam. Nem látszott semmi kívülről úgy a 13. hétig, aztán már én is éreztem hogy van ott valami amikor pl lehajoltam. Olyan érzés volt mintha valamit odatettem volna. Én nem nyomkodtam mert tudtam mi van ott, szóval simogatásra ugyan az a kis dudor volt ott az elején, vagyis egy kis plusz kiló :)
2014. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább mozogj többet egyél több zöldséget. Csak meghíztál.
2014. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meghiztál.tesztelj
2021. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!