Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, anyukák?

H.L.Bianca kérdése:

Kismamik, anyukák?

Figyelt kérdés
Irnátok nekem egy listát mi az amit venni kell a babának mire érkezik ? És össze tudnátok írni hogy a szülőszobai csomagba es a kórházi csomagba mit raktatok ? És mekkora ruhákat vegyek a babának mire érkezik ?

2019. ápr. 2. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Keress rá google-ban, nagyon sok oldalt kidob, ami foglalkozik a kelengyelistával! Én is onnan böngészek.
2019. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet konkrét listát írni.

Teljesen igénytől függ. Van, akinek babakád sem kell, mert a csapban fürdeti, van,a ki meg a popsitörlő melegítő nélkül el sem tudná képzelni...


Nézelődj a neten, onnan böngéssz, hogy te mit látsz fontosnak, és mire szeretnél áldozni.

2019. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Kelengyelista


Ezt írd be.


Az alapján csak tudod nagyjából mit is akarsz.

2019. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Millió féle kelengyelista van, érdemes átböngészni őket és egyénre szabni. A kórházas lista pl kb kórházanként eltér, de az otthoni csomag is olyan, hogy nem fed le mindenkit, hiszen mindenkinek mások az igényei.

Én kerestem egy egyszerű kis listát amin az alap dolgok vannak rajta és azt írtam át olyanra ami nekem szimpi, abból dolgozok. Kórházas listát pedig a kórház honlapjáról loptam, ahol szülni fogok.

2019. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Írták előttem tele van ilyen kistával az internet, beírod és 1 milliót találsz azt meg te tudod , hogy neked mi kell.
2019. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kelengyelistát írtákk már előttem, a kórházi csomaghoz én annyit tennék hozzá, hogy erősen intézményfüggő, mit kell, illetve lehet vinni, mire van szükség. Van ahol épp csak a BCG oltást nem vitetik már be a kismamával, de minden egyebet igen, van ahol meg kórházilag adott sokminden, pont úgy, mint szülésnél. Van ahol becsattogsz saját cuccban, van ahol adnak kórházi hálóinget és alatta semmi sem lehet. Tájékozódj, hogy abban a kórházban ahol szülni fogsz, mi a protokoll szülésnél és később a gyermekágyas osztályon, mi az amit elvárnak, hogy vigyél, aztán azt kiegészíted avval, ami számodra prioritást élvez és a kényelmeteket, komfortotokat szolgálja.
2019. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én annyit fűznék hozzá, hogy a kelengyelistához írd be pluszban, hogy milyen évszakban születik, mivel mást ajánlanak pl nyári és téli babáknak.
2019. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Hajfestéket. Biztosra veheted, hogy bele fogsz őszülni.
2019. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!