Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek olyan élménye,...

Volt valakinek olyan élménye, hogy megalázva érezte magát szülés közben vagy után?

Figyelt kérdés

Még nem szültem. Viszont 18 éves koromban minden ok nélkül megalázott egy orvos. Ráadásul nem is egyedül mentem, hanem felnőtt kiséretében aki szintén köpni nyelni nem tudott a viselkedésén. Azóta gyomorideggel megyek nőgyógyászhoz, pedig mióta dolgozom és anyagilag megengedhetem magamnak magánorvoshoz megyek. Többek között ez miatt is félek gyermeket vállalni, mert nem szeretnék ilyen negatív élményt.

25/N



2019. ápr. 5. 08:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Mar nem vagy 18 eves hanem felnott no es ha egy orvost tulkapason kapod akkor rogton mutasd meg neki hogy hol a helye. Csak egy orvos es nem Isten ugyhogy viselkedjen. Foleg ha maganrendelobe mesz es nem keveset fizetsz neki.

Allj ki magadert, legyel hatarozott es akkor nem fogsz ilyen helyzetbe kerulni.

2019. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es ez kegyetlen.

diplomás nővér vagyok és borzalmasan sajnálom, ami veletek történt. Nem volt ehhez joguk :)

2019. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bocsi

☹️ - ezt akartam.

2019. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!