Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kik és hányan...

Szülés után kik és hányan látogattak meg a kórházban?

Figyelt kérdés
Mikor jött az első látogató? Csak kiváncsiság. :)
2019. ápr. 18. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

senki

mindenikek el lett mondva h majd 6 hetes a gyerek akkor jöhetnek

volt aki bejött de pech mert vizit volt és utána meg aludtunk a gyerekkel

szal hiába várt

imádtam azt a 6 hetet nyugi csak mi hárman ...

2019. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

A kórházba csak a legszűkebb kör szokott menni, papa, mama, esetleg dédik.

Otthon meg szintén csak a közeli rokonság és mikor nagyobb a baba pár hét múlva, akkor mennek az ismerősök.

2019. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
VIP szobában voltam. Volt bent sokat férjem, benézett anyukám, tesóm, anyósom.
2019. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Szülést követően csak a férjem, szüleink és testvéreink jöttek be a kórházba. A férjem volt napi szinten, a többiek nem. Egyébként 1 hétig voltunk kórházban a fiunkkal.

Itthon szintén ők voltak azok, akik jöttek az első 6 hétben, utána jött mindenki más, a távolabbi rokonság, barátok.

2019. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Férjem és nagyfiunk, anyukám, anyósom, apósom minden nap voltak bent nálunk, egyszer bejöttek a sógoromék is. Apukám akkor pont egy másik részlegen feküdt ugyan abban a kórházban, át akart ő is jönni, de nem engedték neki. Ő majd csak itthon látta a legkisebb unokáját.
2019. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

szüeink, tesóm, sógornőm. Mindenkinek örültem.

Munkaszüneti napon szültem, egykor kerültem ki a szülőszobáról, háromkor zuhany és mentem ki a folyosóra, hátha jött már valaki (97, mobilunk nem volt akkor még)

2019. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

első babám spontán született, nálunk csak 1 óra látogatási idő van...az jött, aki akart szívesen láttam mindenkit 😊

most a második babám sajnos császár lett, megmondtam mindenkinek ne jöjjenek be a kórházba..csak páromat és fiúnkat akartam látni, másodiknap mindenerőmet össze kellett szednem,hogy kivánszorogjak...de nagyon szerettem volna látni már! 4.nap jöttek be anyuék is, akkor már nem volt bajom..6 napig voltam bent mindkét gyerekkel, mivel besárgult anno a nagyfiam is és a lányom is most

2019. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Anyukám, anyósom, apósom meg a férjem öccse. A többieket csak hetekkel később láttam szívesen, viszont azt, hogy a szűk család jött minden nap, nagyon jól esett. Anyós hozta mindig az aznapi 3 étkezést :)
2019. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Hal Isten senki... Csak otthon 3 hét utan
2019. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Párom, testvérem, anyukám.

Nagyon nehezemre estek ezek a látogatások (kimenni császár után egy nappal, társalogni, miközben alapból nagyon vérszegény voltam, és sokat is véreztem, plusz egyedül láttam el, emelgettem a 4,5 kg-os babámat a kórházban töltött idő alatt), csak a párom jelenlétére vágytam, aki viszont napi 2 órát tudott jönni, amikor a vendégek is. Otthon jó volt, apósom jött pár percre, utána ritkan jött valaki.

Én 3,5 hónapos baba mellett is akkor vagyok jól, ha nem kell senkivel beszèlni, de nyilván a családi vendégségeket leadom, ahogy illik, illetve a 3. Hónapban már egy-egy fél órára én is hívtam egyesével kollégákat, barátokat.

Viszont több sétálós barátunk is van, akikkel gyakran levegőztetjük együtt a babákat, de ők szintén csecsemős anyukák.

2019. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!