Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kik és hányan...

Szülés után kik és hányan látogattak meg a kórházban?

Figyelt kérdés
Mikor jött az első látogató? Csak kiváncsiság. :)
2019. ápr. 18. 18:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Masrészt érdekel, hogy ki pontoz le mindenkit és mért?

Egyrészt ő szült-e gyereket már, vagy mi alapján dönt?

Másrészt a Kérdező az egyéni tapasztalatokat kérdezte, és minden válaszoló az egyéni tapasztalatát írta le, akkor mért nem hasznos egyik válasz sem?

2019. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A legideálisabb 2 nap bentlét látogatási tilalom alatt, csak férjem volt benn.
2019. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna, ha senki nem jön, de hosszabbra sikerült a bent tartózkodásunk, így a közvetlen család már nem bírta ki ennyi ideig, hogy ne lássák a kislányunkat.

Így jöttek a testvéremék, a szüleim, a férjem apukája.

2019. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Az lemaradt, hogy természetesen a férjem is velünk volt; Ő annyit, amennyit csak tudott.
2019. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Indított volt így tudtuk mikorra várjuk. A nagyszülők még aznap bejöttek látogatni amikor megszületegg és utána is minden nap, barátok pedig minden nap váltásban szám szerint 5-en, bejöttek még az én nagyszüleim is egyszer.
2019. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim, anyósomék, sógornőm, 3 barátnőm és a férjem egyik rokona (meg nem mondom milyen ágon, hosszú, de nagyon jóban vagyunk) lógott a belém császár után, de mindenkinek nagyon örültem.
2019. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Sokan jöttek,de én utáltam az egészet. Gondolj bele hogy a koraszülött babádhoz 3 óránként mehetsz,ott vagy nála kb fél órát,ezután fejned kell,enned esetleg,jó volna aludni is,mert mindjárt letelik a 3 óra és mehetsz a babához vissza. Na akkor hova iktassam be anyóst,apóst,sogort,sogornőt,testvért,papát,mamát? A hócipőm tele volt a látogatókkal.
2019. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Mindkètszer vip szobában voltam, viszonylag távol van a kórhàz mindenkitől, de egy jó barátnőm abban a városban lakik, úgyhogy aznap este benèzett, plussz a párom egyik legjobb barátja szintèn akkor (de. szültem mindkétszer). Másnap jött anyukám, keresztanyámmal és a legjobb barátnőmmel, a pàrom apja, harmadnap a párom anyukája, mamája és nagynénje.


Másodiknál csak anyukám, a pàrom, a lányunk jött és meglepibe elhoztàk egyszer a másik legjobb barátnőmet, ő az elsőnél nem mert jönni, nehogy zavarjon...


Közülük min. 1 hónapig csak anyukám jött hozzánk, a többiek direkt "letudták" a látogatàst bent, hogy ne otthon zavarjanak

2019. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Anyósom, bátyám, szüleim már a szülőszabai fektetőbe. Másnap legjobb barátnőim, párom testvére és családja és persze a nagyszülők.
2019. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

En is vip szobaban voltam, igy apa sokat volt vent. En kertem, a korhazba jojjenek es a 6 hetet hagyjak meg nekunk. Igy a nagyszulok, munkatarsak es baratok is bejottek. Csaszaros voltam, a szobaba jottek, nem nekem kellett kimennem, akkor valoszinu senkihez se mentem volna ki. 😇

6 het utan jottek a latogatok otthon. Ezt picit most mar szigorunak tartom, de akkor jo volt igy.

2019. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!