Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pici gyerekeitek "látogattak"...

Pici gyerekeitek "látogattak" a kórházban? Vagy fognak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor szülni fogom a 2. babámat, akkor lesz a lányom 2 éves 1 hónapos. Ha a kórházba bejön az nem fogja felzaklatni, hogy nem megyek vele haza, hanem egy másik babával maradok (teszem hozzá, hogy rengeteget beszélek vele erről), de mégis amikor tudatosul vele, látja, hogy ez tényleg megtörténik, nem lesz nagyon rossz neki? Vagy nekünk anyukáknak mi a jobb? Ha kb.4 napig nem látjuk a gyerekünket, vagy ha minden nap elhozzák nekünk majd elviszik tőlünk. Úgy érzem, hogy végig fogom sírni azokat a napokat. Ki hogy élte meg?
2009. júl. 24. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem akkor már 8 és fél volt a fiam, de nagyon rossz volt 4 napot a kórházban nélküle. Illetve bejött, de akkor meg mégrosszabb volt.

Ő dacos volt, nem is akart puszit adni, meg mondta apának, hogy menjünk már stb...

Egy 2 éves, hááát nem tudom.

2009. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en is mikor szulom a masodik gyerekemeta lanyom 2 es fel eves lesz meg igazabol nem gondoltam,bele hogy milyen lesz...
2009. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2 és fél éves volt, mikor született a fiunk.Azt beszéltük meg előre, h mindig bejönnek délután, de annyira megviselte, h inkább nem jöttek. Főleg az első este. Zokogott otthon apájánál és el akart indulni gyalog a sötétben, h megkeres engem a kórházban. :(

Apája nagyon ügyesen terelgette napközben, sokat játszottak és "programoztak", így átvészelte.

Én azért pityeregtem persze bent, no és persze mikor 4 nap után viszontláttam.

2009. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a keresztfiammat tudom elmondani akit én vittem be az anyukájához és a tesójához.

akkor 2,5 éves volt. Vele semmi gond nem volt. bementünk az anyának nagyon örült, meg a tesónak is. megpuszilta, és 20 perc után közölte, hogy mehetünk, mert ő játszóterezni akart. amit befele meglátott és megígértem neki ha jól viselkedik akkor kifele megállunk.

A 4 napban meg semmi gond nem volt, végig nálunk volt!

2009. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hós volt a fiam, ő jól viselte, én miután elmentek ott sírtam :(

Neked rosszabb lesz szerintem, márha jó a kapcsolata azzal akivel otthon van. Nekem apukájával volt, és imádják egymást, jól is kezeli apa őt.

Mikor bejöttek, akkor hozta neki a kisebbik fiam az ajándékot, egy tűzoltó autót, ami azóta is nagy becsben van. Már ott puszilgatta a kórházban, nagyon jó testvérek, eddig semmi gond nem volt.

Most 1 éves a kicsi és 3 lesz novemberben a nagy.


Judy

2009. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.Én is úgy gondoltam, hogy nekem lesz rosszabb valószínűleg. Mamáéknál lesz a lányom, nagyon szereti őket és Mamáék is a lányomat. Nagyon jól megvannak. Épp válok, tehát a férjemre nem számíthatok. De én végig fogom sírni azt a pár napot. De próbálok erőt venni magamon, mert akkor tudom, hogy még csak rosszabb lesz.
2009. júl. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!