Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Iker babákat várok, most...

Iker babákat várok, most vagyok 26hetes terhes. Elozo heten voltam magan uh-n ahol kozolte a doki, hogy a belso mèhszájam 3cm es 2,5cm-tol elkezdhet kinyilni amitol ugye koraszulott babaim lehetnek. Ez mennyire valos?

Figyelt kérdés

Iker babákat várok,most vagyok 26hetes terhes.

Elozo heten voltam magan uh-n ahol kozolte a doki,hogy a belso mèhszájam 3cm es 2,5cm-tol elkezdhet kinyilni amitol ugye koraszulott babaim lehetnek.

Ez mennyire valos?A kornyezetemben van tobb ikres anyuka,akik azt mondtak ,hogy nekik ilyen ertekkel csak tobbet kellett pihenniuk.Hasam nem faj,szerencsere semmi panaszom nincs.Azt mondta a doki,29.en bekell fekudnom a korhazba.En nem szeretnek befekudni ha azt mondom,hogy sahat felelossegemre nem vekszek be de ugyan ugy jarok hetente magan uh-ra csinalhat valamit?Azt mondta a korhazban sincs minden nap uh-csak ha indokolt lenne,csak fekudnom kell.De itthon is tudok fekudni.Es van egy kislanyom aki 2eves nemtudom kire bizni.Nagymama 2-3het mulva tud vigyazni ra.


2019. ápr. 21. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tölcsérképződésed van, akkor az valós, és komoly probléma, főleg ikerterhességnél.

Én így vetéltem el az ikreimet a 20. héten; a kislányommal pedig a 17. héten vették észre, és épphogy sikerült megmenteni. Szóval nem játék...

2019. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lett végül?

2022. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!