Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után vagyok 6 nappal...

Császár után vagyok 6 nappal ès a jobb bordaív alatt fáj ha mèly levegőt veszek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Helyezkednek vissza a belsőszervek?
2019. ápr. 23. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A császár közben levegő került be, nekem is volt kb 1 hétig, jobban fájt, mint a heg.
2019. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2019. ápr. 23. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha levegővételre fáj, akkor valami banális izomhúzódás, "beragadt levegő", rossz tartásból eredő izomgörcs (pl. szoptatás vagy altatás...), durvábban bordatörés, mellhártyagyulladás vagy vagy valami a tüdőddel vagy gerinceddel. Ha azért tűrhető, akkor nem gondolom, hogy komoly, próbálj többet mozogni, óvatosan nyújtózkodni állva és fekve minden irányba, hogy nyújtsd a bordaközi izmokat, hátha jobb lesz, ill. kérj meg valakit, hogy masszírozza meg a hátad felső részét, lapockák alatt (ha nincs embered, magadnak is próbálkozhatsz egy keményebb kislabdának dőlve a falnál). Ha rosszabbodik, és már mittudomén epekőre vagy tüdőembóliára gyanakszol, mert lázas vagy, köhögsz, szédülsz, hánysz... stb., akkor meg rögvest hívj mentőket.
2019. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt levego a mutet utan odabent es iszonyuan fajt. Nyilvan kereste az utat h kitorjon a testbol es 2x is annyira fajt, h sirtam. Igazabol normalis. El fog mulni :)
2019. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!