Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák! Nyíregyh...

Nyíregyházi kismamák! Nyíregyháza Jósa András kórház szülészet milyen szobák vannak?

Figyelt kérdés
Hány ágyas szobák? Mikor kell kérni hogy hol szeretnék lenni?
2019. ápr. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Mi az hogy mikor kell kérni hogy hol akarsz lenni? Ez nem kívánságműsor. Ha az alapítványi szobára gondolsz, akkor a fogadott orvosodnak kell szólni még terhesgondozás alatt, és ha van hely mikor szülsz bekerülhetsz.
2019. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

#1 ne írjál már baromságot!! Januárba szültem ügyeletes SZTK-s dokinál természetes úton. 2 órát voltam az őrzőbe ahol megkérdezte utána hova szeretnék menni!


sima szoba van , babától külön 12 ágyasakban.

van a rooming in, itt veled a baba, 6 ágyas szoba.

VIP alapítványi szoba, napi 12 ezer, veled van a baba, egyedül tied a szoba.


Nyíregyháza Jósa András kórházról beszélek!


A császárosoknak ugyanígy MEGKÉRDEZTÉK, csak ők 6 órát voltak őrzőbe.


Akinek fogalma sincs a dolgokról nem értem minek okoskodik!

2019. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérdezte meg senki, nemrég szültem, automatikusan rooming in-be raktak, azt mondták, folyamatosan kivezetik a másmilyen szobákat. Nem értem, akinek nincs friss élménye, mit okoskodik, ugye második:-)
2019. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs 4 hónapja kedves 3. hogy ott szültem :)

Barátnőmet meg vasárnap engedték haza ő császáros volt. Kedden született a babája. Múlthéten. Gondolom mind a ketten hülyék vagyunk!

2019. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Köszönöm neked is a válaszod de én is úgy tudom hogy lehet kérni hol akarsz lenni. Ezért is tettem fel ezt a kérdést. Második válaszoló neked köszönöm a hasznos választ:)
2019. ápr. 24. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőt 3 éve szültem ott, a szülőszobán szóltam a szülésznőmnek, hogy vip-be szeretnék kerülni, ő feliratott engem és mivel nem volt szabad szoba így csak másnap délben raktak be, így addig az őrzőben voltam. Amúgy 12 órát vagy császárosként őrzőben. Másodikat szintén császár 4 hónapja, előtte való nap a kartonózós hölgy kérdezte hova szeretnék kerülni, akkor már feltelefonált a szülészetre, hogy írjanak fel a listára. Így 12 óra után egyenesen oda mentem.
2019. ápr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!