Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyháza szülészet alapítvá...

Nyíregyháza szülészet alapítványi szobáról írnátok?

Figyelt kérdés
Milyen volt, milyen a felszereltsége, bármit.
2017. júl. 13. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elégedett voltam vele, jó volt nyugodtan lenni a kicsivel. 10000/éj. Van benne tv, szoptatós fotel, vendégfotel, kisasztal, hűtő, pelenkázó, beépített szekrény, wifi. Vendégek reggeltől este 8ig mehetnek, kaja ugyanaz, mint másnak, a baba ha császáros első két este lehet osztályon, ha term. úton szülsz, akkor csak vizsgálatra viszik el.
2017. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is voltam, jo dontes volt. Ahogy azt elottem irta, felszerelés maximalis. Mondjuk en tv-t be se kapcsoltam. De nyugisabb mint alkalmazkodni masokhoz, pihenni se lehet ha sirnak a babak. En igy voltam nyugis, kulon.
2017. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah még annyi, hogy saját vizesblokkod (wc, zuhanyzó, kézmosó) van, ami szerintem felbecsülhetetlen. Pl addig nem engednek haza, amíg nem tudsz produkálni és én mindenki által használtban tuti nem tudtam volna, így is utolsó nap sikerült...

1es.

2017. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!