Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vidékikéntb TB alapon csak a...

Vidékikéntb TB alapon csak a kiérkező nőgyógyász vizsgálatát vehetem igénybe, vagy a nyíregyházi rendelőintézetbe is mehetek?

Figyelt kérdés

Egy kis segítségére lenne szükségem. Nőgyógyászati szakrendelésen voltam még az sztkban Dr Takács Zoltánnál, aki nekem is nagyon szimpatikusnak tűnt, s szeretnék hozzá járni további vizsgálatokra is most, hogy terhes lettem. Ultrahang vizsgálat már megvolt,de ott annyit mondtak, hogy keressem fel a védőnőt. Ez is megtörtént, s azt kérdezte, hogy van-e fogadott orvosom, mert ha nincs, akkor oda kell járnom nőgyógyászati kontrollokra. (Nem nyíregyházi vagyok)

A kérdésem az lenne, hogy tudok ilyenkor az sztkba menni, vagy nincs lehetőségem, csak magánrendelésre menni. Vagy hogyan működik ez pontosan, összezavarodtam, kérlek, segítsetek!



2018. febr. 19. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Oda mehetsz ingyenesen, ahova tartozol, és ott kötelesek is elvállalni.

Ha másik orvoshoz szeretnél, akkor magánrendelésre tudsz, ha elvállal.

2018. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy az első mondja
2018. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz a kórházba. Hol laksz? (Én is Nyíregyházi vagyok)Ha már voltál ott egyszer,akkor terhesen sem fognak elküldeni. Mindig Dr. Takácshoz kérj időpontot.
2018. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, ez nem így van. SZTK alapon csak a körzeteshez mehet, válogatni akkor lehet ha fizet az ember.
2018. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :(

Szakrendelésre a rendelőintézetben jártam Nyíregyházán. De az nincs is nálunk, ezért sem tudtam, hogy akkor ez most hogyan is működik, mert terhesgondozás esetén viszont kijárnak.

2018. febr. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!