Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia 38+4 hetes vagyok! Én már éjjel sem voltam jól és most sem. Éjjel 4x voltam kint pisilni, de mind a 4x olyan kemény volt a hasam, és annyira fájt alul, hogy alig bírtam kimenni. Reggelre gondoltam elmúlik, de még mindig éreztem, mintha az egész baba ott lent lett volna szinte nehéz volt a hasam úgy kellett fognom. Volt már ilyen kb 2 hete, akkor azt mondták a vizsgálatnál, hogy ki vagyok nyílva egy ujjnyira a külső méhszáj. Talán most tovább nyíltam nem tudom, de pénteken megyek dokihoz, majd kiderül. Most már kicsit jobb, de még mindig nehezen kelek fel. Ma végre nem dagadnak a lábaim:) Veled mi újság?
2010. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is pénteken megyek orvoshoz, már kiváncsi vagyok mit mond, én az éjszakát végig alszom, de néha nekem is fognom kell a pocakom, még eléggé fenn van a hasam, neked?
2010. júl. 6. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják lejjebb ment, én nem látom rajta, hogy lejjebb menne:)
2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok én holnap leszek 38 hetes, és holnap megyek dokihoz,m de 2 hete 3111 voltam, bár azt mondta koraszülött lesz a fiam, ahhoz képest jol birom, josloim vannak napi kb 3 keményedés meg napi 5 de ki lehet birni.. a labaim dagadtak ebben a nagy melegben és éjjel sokat járok pisilni, nyom a baba

Zs

2010. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!