Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák! Ti nem...

29 hetes kismamák! Ti nem éreztek ugy valamikor hogy magányosak vagytok? Depresszió? Sírás? Mivel tereljem el ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Én borzasztóan érzékeny vagyok, magányos és mindig sírni tudnék...
2011. jún. 12. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyankor kisírtam magam. Jobb volt, mintha magamba fojtottam volna. Megkönnyebbültem tőle.
2011. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most épp nem 29 hetes vagyok, de...

Nagyon sokszor volt a terhesség alatt, hogy apróságon borultam ki annyira, hogy szinte világ végét láttam, és olyan érzésem volt, hogy ha nem lennék terhes, még az ablakon is kiugranék. Aztán csak sírtam órákon át, vagy meredten néztem magam elé. De a nagy részénél nem is tudom, hogy min akadtam ki, illetve tudom, hogy nem terhesen nem borulok ennyire ki rajta.

Gondolom a hormonok miatt van, de remélem elmúlik. :)

Már vettem szemhűsítő zselét is...

2011. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viccelsz? ha tudnád milyen érzékenyen reagálok mindenre!..

Még nem terhesen is,de így meg triplán! Mondjuk lehet nálam azért van,mert nekem itt nincs rokonom, a legközelebbi is 30 km-re. Leszámítva a lányainkat-de hát Ők nem olyanok,mint egy szülő vagy testvér...

Anyagi gondjaink is vannak,amiért sok a vita... És ha ez még nem lenne elég,még a terhesség is nehezebb mint az eddigiek. És mind ezt egyedül... Nagyon is egyedül érzem magam,nagyon apróságokon is kibukok... Azzal nyugtatom magam,hogy ez egy átmeneti állapot,akár az anyagi gondok. Aztán az más kérdés,hogy amikor kivagyok,akkor ez nem jut eszembe.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Nektek!!


Üdv:2gyerkőcös,27hkm.

2011. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindjárt felvidulsz, ha arra gondolsz, hogy valaki (pl. én) 28 hetesen megszülte a babáját, aki 9 hétig volt koraszülött intenzíven, ahol mindig mások szabták meg, hogy mikor mehet be és mit csinálhat a gyerekével.


Én is magányosnak éreztem néha magam 26-27 hetesen, amikor a férjem dolgozott, és annyiszor kívántam, hogy teljen már el az idő, és hadd láthassam a kisbabámat. Hát , sajnos, túl hamar össze is jött (hirtelen toxémia), de szerencsére jól végződött a történetem. De ha legközelebb kisbabát fogok várni, megpróbálom a terhességem minden apró részletét élvezni és eszem ágában se lesz szomorkodni. Sosem tudhatod, meddig élvezheted!


Mindenféleképpen tereld el erről a gondolataidat, próbálj meg vidám lenni, ez gyönyörű érzés. :) Légy boldog, sokan ölni tudnának az állapotodért!!!

2011. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!