Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismamák! Ti is...

38 hetes kismamák! Ti is éreztek közbe olyan érzést mintha meg akarna jönni? Rendszertelenül és nagyon enyhe változat! A baba nektek is nyomja a hólyagotokat, pisilni kell olyan érzés!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:27
 1/3 anonim válasza:
Mindkét kérdésre,igen.Ezek a jósló fájások, amikor mentruációs görcsöket érzel, és ez egyre csak rosszabb lesz.A pisilésről nem is beszélve, én már szinte óránként, fél óránként járok éjjel.Az utolsó napokban vagyok, és már lefordult a fejecskéje.
2010. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikor ezt éreztem, meg is szültem. Csak persze egyre durvult a görcs. A végén már nem mestruációs görcs volt az tuti.
2010. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ezek vannak. Jósló fájásokat már kb. 2 hete érzek. A pici feje leszállt már, így a hólyagomat nagyon nyomja, meg a szeméremcsontomat is. Most már nem sok van vissza, kitartás. :) 38 hetes km.
2010. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!