Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülőszobára, és a vajúdásho...

A szülőszobára, és a vajúdáshoz adnak a kórházban hálóinget?

Figyelt kérdés
Vagy oda is saját kell?
2010. júl. 6. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kórháza válogatja. Én az Uzsokiban szültem, és ott adtak.
2010. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezik hogy van-e sajátod, ha azt mondod nincs adnak, igaz nem szívesen, de én meg nem szívesen kentem volna össze a sajátot.
2010. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a szülészeten!

Esetleg ha konkrétan megírod melyik kórházról van szó, talán valaki pontos választ ad itt is.

2010. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Békéscsabáról lenne szó. Azért gondoltam, hogy adnak, mert ugye az apukának is be kell öltözni, hogy steril legyen, ezért gondoltam, hogy nekem meg arra az időre adnak. De lehet nem jól logikáztam. Na majd ha nem kapok olyan információt, akkor felhívom a szülészetet, ott biztos megmondják.
2010. júl. 6. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol adnak, mert KELL, hogy legyen saját hálóingje a kórháznak. Csak lehet, hogy nem szívesen. Én is kértem, van szám. Nem akartam a sajátomat összekenni. Sőt, én a kórházban is a kórházit hordtam végig. Kértem minden este fürdés előtt tisztát, és mikor letusoltam, betettem a szennyesbe a régit.
2010. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sopronban nem is lehettem sajátban, szép szakadtat adtak!
2010. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehetett sajátot használni, minden nap jött a nővérke kiosztotta a hálóingeket reggel 6-kor, a szennyest pedig kérte. Nem azt mondom,hogy a világ legszebb hálóingei voltak de kényelmes és vasalt volt. (Ny.házán szültem) Legalább nem a sajátunkat kentük össze. Szerintem is adniuk kell, főleg ha kéred, minden orrhuzogatás nélkül!

2010. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azért vettem 3db-ot...

2010. júl. 6. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak konkrétan a vajúdáshoz gondoltad a szülőszobában, ott adnak (Kistarcsán legalábbis). Viszont a kórtermekben sajátot használtunk.
2010. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Sote I-en is adtak, ahogy beléptem a szülőszobára, abban vajúdtam, szültem, mikor végeztünk a szülőszobán, letusoltam és saját hálóingben mentem át a másik szobába, onnantól a sajátomban voltam. Sőt volt, aki rövid nadrágban, trikóban.
2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!