Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel elment a nyákdugóm....

Éjjel elment a nyákdugóm. Azóta kicsit volt rozsaszínes vérzésem. Most meg görcsölök.3-szor kellett nagy wc-nem. Lassan eljön az idő?

Figyelt kérdés
Első bébi és 39+4 terhes vagyok.
2019. máj. 8. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden bizonnyal.

Nekem mondjuk mar csak akkor ment el a nyakdugom es volt kis verzesem, amikor mar vajudtam, valoszinu hogy neked is nyilik/puhul a mehszaj es amiatt van.


Milyenek a gorcsok? Rendszeresek?

Ha nem is erosek es rendszeresek, en a helyedben bemennek a korhazba. Valoszinuleg tenyleg csak tagulasos verzes, de mindegy milyen, ha verzel, azt meg kell mutatni.

2019. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen :) ha rendszeresek a görcsök akkor én már indulnék be.. :) bár én már a vérzés miatt bementem volna.

Nekem is így indult, éjjel egykor elment a nyákdugo, vérzés miatt én bementem, szerencsére, mert nem rendszereződtek a fájások, viszont a baba nyakán volt 4x a köldökzsinór, ezért indították nekem, nyolcra megvolt a fiam :)

2019. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik, kezdődik. Könnyű szülést és minden jót kívánok!
2019. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!