Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap délelőtt óta távozik a...

Tegnap délelőtt óta távozik a nyákdugóm, eddig barna volt most már egy kicsit kezd rózsaszines lenni. A dokim azt mondta ha nincsenek fájásaim ne menjek be. Ez így jó?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Valóban jó ez így, csak akkor menj be, ha véres lesz. A nyákdugó szülés előtt akár 1 héttel is elmehet. Hány hetes vagy? Itt az idő?

Szép szülést! :o)

2008. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kezd szivárogni a magzatvíz is az már indok hogy bemenj, mert akkor a baba oxigén nelkül maradhat. Figyeld a szivárgást. Fájdalom esetén pedig azonnal. Nem írtad mennyi idős vagy, de gondolom közel a szülési korhoz.Ha nem folyik el a víz nem lehet gond.
2008. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most vasárnapra vagyok kiírva.
2008. máj. 20. 16:01
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen a magzatvíz?honnan tudom hogy az az
2008. máj. 20. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt észreveszed ne félj!folyik,de nem pisilsz és jellegzetes "emberszaga" van,meg ne haragudjon érte senki,de engem emlékeztetett a sperma szagára.Nem tudod magad kontrolálni a folyását...szép szülést!
2008. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!