Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj érlelő tabletta...

Méhszáj érlelő tabletta használt nektek? Mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted a zselé? Kaptam de nem tudom hogy az használt-e mert oxyval volt megfejelve miután 4 óra alatt egy milimétert sem tágultam. Miután ezeket megkaptam 5 óra múlva lett meg a lányom.
2019. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,zselé.
2019. máj. 8. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is zselével kezdték. Feküdni kellett 2 órát, aztán megvizsgáltak, beindult a tágulás, így felkelhettem, járkálhattam, időnként vizsgáltak. Később burokrepesztés, oxitocin, és megszültem.
2019. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt pedig kettőt is kaptam és az oxitocin sem...sőt kiderült, hogy allergiás vagyok az oxitocinra.Altatásos sürgősségi császár lett. Sok kismamával anyukával beszélgettem a kórházban mielőtt megkaptam. Volt olyan,akinek 2x nem sikerült beindítani sem zselével sem oxival. Harmadjára már nem is próbálkoztak vele. Neki is császár lett. Én inkább olyanokat hallottam,ahol nem vált be,de ez annyira egyéni. Remélem, hogy neked majd használ.
2019. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én prepidil zselét kaptam mint méhszáj érlelő, kaptam egyet kedden, szerdán - csütörtök szünet, mert nálunk a kórházban nem lehet két nap után harmadik napon is adni - aztán a péntek reggeli használt, attól indultak a fájások és másnap hajnalban született meg a kisfiam.

Ahogy informálódtam, amikor tavaly ősszel szültem, a legtöbb kismamának vagy a többedik használ, vagy nem reagál rá a szervezetük, de olyat is mondtak, hogy valaki az első zselétől megszül.

2019. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem helyeztek fel tablettát is (prostin) 2x is, semmi nem történt tőle. Majd kaptam a zselét -habár akkor már fent voltam magzatvíz szivárgással- a zselétől egyből dúrva fájásaim lettek. De tagulni nem akartam tőle. 6 óra után jóindulattal is csak fél ujjnyira tágultam, így inkább vittek császározni. Oxitocint viszont nem kaptam, nem is értem hogy miért.
2019. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is zselés méhszájérlelőt kaptam. Azt mondták négy óra mire hat, idézhet elő fajasokat. Nálam semmit nem produkált 6 óra alatt sem. 9;3O-kor helyeztek fel. Az orvos mondta is, hogy holnap újra próbálkozunk az inditással. Megjegyzem oxitocint nem kaptam mellé, viszont 16:20 körül megindult a magzatvíz. Nem tudom, hogy a zselé vagy a véletlen. Aznap töltöttem a 41.hetet szóval ideje volt jönni a babának. Végül 0;44-kor született meg. Nem volt egy leányálom a vajúdás, viszont a tolás szakasz meglepően könnyen ment, a fájdalmak enyhébbek voltak a vajúdásnál. Más szülésekhez képest az enyémet nem tartom nehéznek.
dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!