Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet így a szülés?

Kezdődhet így a szülés?

Figyelt kérdés
Nagyon erős hüvelyfájdalmam van, ami kisugárzik a combtövembe. Fekve nem vészes annyira, de amint felállok és sétálok, olyan erős fájdalmat érzek, hogy muszáj kapszkodnom és úgy mennem. Lehet ez a tágulástól? Már itt az ideje, nagyon örülnék, ha végre kibújna a kisfiam. :)
2019. máj. 24. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek másképp jön a fájdalom. Nekem például hasmenésem volt, és állandóan a wc-re mentem mert hascsikarásom volt. Amikor már csak csikarás volt, akkor jöttem rá, hogy vajúdok. De a tágulást én nem éreztem.
2019. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szetintem ez nem tipikus. Én sem éreztem a tágulást. Persze ettől még lehet.
2019. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó napokban én is így voltam,mellé vizesedtem is, úgy sétáltam mint egy pingvin 1 órás út volt a negyed órás út.

De nem így kezdődött nálam a vajúdás, nálam olyan erős hátfájással mintha kés lett volna bennem, egész éjszaka nem aludtam meg fájdalommentesen keményedtem.

2019. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes mennyi féle szülésfájdalom van


Nekem sem így volt, de ez nem jelent semmit.



Nekem is a mensigörcs és a hascsikarás közti érzés volt baromi erősen...


A derekam.. Hátam kicsit sem fájt

2019. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam mint az 1. Pár hascsikarás és hasmenés után rájöttem, hogy ez már az.
2019. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó 1-2 hétben ugyanez volt nekem sántítva mentem úgy fájt a combtovem. Valószínűleg ahogy helyezkedett a kis feje nyomott egy ideget.
2019. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hasfajassal indult a vajúdás
2019. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális ....

Mikor jönnek ezek a fájások , onnan lehet tudni h jósló v igazi, hogy veszel egy meleg fürdőt/ tusolsz , vagy járkálsz egy kicsit a lakásban vagy az utcán pl. Ha 5-10 perc múlva elmúlnak, csak jóslók. Ha nem, vagy újra és újra jönnek....na, akkor tedd ajtóközelbe a pakkod és nézd a fájásokat... Ha 8- 10:percesek, az még korai vajúdás, ha 5-6 akkor írány a kórház.

2019. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!